1. Новини Закарпаття
  2. >

Українцям не рекомендують їздити за кордон

15.06.2020 23:20 Без кордонів

Міністерство закордонних справ нагадує, що, незважаючи на відкриття кордонів, ситуація з коронавірусом, як і раніше, небезпечна.

Міністерство закордонних справ нагадує, що, незважаючи на відкриття кордонів, ситуація з коронавірусом, як і раніше, небезпечна.

МЗС рекомендує громадянам України не їздити за кордон без необхідності. Про це повідомляється на сайті відомства у понеділок, 15 червня. 

"У зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19 у світі і зростанням кількості нових випадків захворювання МЗС України рекомендує українським громадянам утриматися від поїздок за межі України без крайньої необхідності", - йдеться в повідомленні. 

Якщо ж поїздка вже запланована або навіть оплачена, МЗС просить переконатися, що вона насправді можлива. Також українців закликають постійно перебувати на зв'язку з туристичним оператором і авіакомпанією, оскільки ситуація з коронавірусом у країні змінюється, від чого можуть змінюватися і правила карантину. 

Також МЗС закликає переконатися в тому, що умови страхового полісу покриють втрати, які можуть виникнути в разі зараження. 

Українцям рекомендують подбати про наявність додаткових коштів на випадок надзвичайної ситуації, наприклад, скасування зворотних рейсів і необхідності придбати нові квитки або вимушеного перебування в країні довше від запланованих термінів. При цьому МЗС рекомендує взяти з собою різні платіжні засоби: і картки, і готівку.

Читайте на ГК:У Кабміні спрогнозували курс гривні на 2021 рік
Читайте на ГК:Курси валют: гривня дещо відіграла падіння
Читайте на ГК:1032-га річниця з дня хрещення Київської Русі-України: історія свята
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська