1. Новини Закарпаття
  2. >

Іспанія відкриє кордони з 21 червня, але не для українців

14.06.2020 19:07 Без кордонів

Раніше іспанський уряд заявляв, що дозволить іноземним туристам в'їжджати у країну з 1 липня без самоізоляції, зараз дату змінили.

Раніше іспанський уряд заявляв, що дозволить іноземним туристам в'їжджати у країну з 1 липня без самоізоляції, зараз дату змінили.

Іспанія відкриє свої кордони для країн Шенгенської зони Європейського Союзу раніше, ніж планувалося, - 21 червня. Виняток - Португалія, сполучення з нею відновлять 1 липня, як планували раніше, пише Reuters. 

До цього іспанський уряд заявляв, що дозволить іноземним туристам в'їжджати у країну з 1 липня без самоізоляції. Зараз дату змінили. Більше того, Балеарські острови, автономне співтовариство і провінція Іспанії, можуть почати приймати туристів у понеділок, 15 червня.

Нагадаємо, що Франція відкриває кордони для туристів із країн Євросоюзу і ряду інших європейських держав з 15 червня. України в списку також немає.

Читайте на ГК:Курси валют: гривня дещо відіграла падіння
Читайте на ГК:1032-га річниця з дня хрещення Київської Русі-України: історія свята
Читайте на ГК:"Офіс-баня-ресторан і ніяких "чорних п'ятниць"": як змінюється мода і ціни на одяг через пандемію, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська