1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

На кордоні з Польщею погіршилася ситуація з пропуском українців

14.06.2020 13:48 Без кордонів

Польща проводить додатковий контроль стосовно українців, які прибувають, пояснили в Держприкордонслужбі.

Польща проводить додатковий контроль стосовно українців, які прибувають, пояснили в Держприкордонслужбі.

На державному кордоні України та Польщі погіршилася ситуація в пункті пропуску Шегині. Люди стоять в черзі по 10 годин, повідомляє Держприкордонслужба в неділю, 14 червня.

Зазначено, що за станом на першу половину дня там в черзі зібралося близько 400 осіб.

"Люди в черзі скаржаться, що час очікування становить до 10 годин без дотримання соціальної дистанції і без можливості вирішення елементарних санітарно-гігієнічних проблем", - йдеться в повідомленні.

Прикордонники зазначають, що щодня зростає кількість українців, які перетинають Шегині - до 3-3,5 тисяч на вхід і вихід. З боку України немає карантинних обмежень для тих, хто слідує до Польщі. При цьому на польській стороні людям доводиться кілька годин стояти в черзі.

"Польською стороною в зв'язку з карантинними заходами проводяться додаткові контрольні процедури щодо громадян, які прибувають з-за кордону. Як результат, зростає тривалість оформлення громадян і час очікування на перетин кордону", - зазначили в прикордонному відомстві.

Українська сторона просить польських колег прискорити оформлення в пункті пропуску Медика, а громадян України закликають за можливістю виїжджати до Польщі через Ягодин, Краковець та Рава-Руську.

Читайте на ГК:У Польщі загинув українець-заробітчанин
Читайте на ГК:У Польщі на фермі українські заробітчани захворіли на COVID-19
Читайте на ГК:Українська заробітчанка народила у Польщі на смітнику, - ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська