1. Новини Закарпаття
  2. >

У прикордонній службі дали коментар щодо резонансного затримання двох закарпатців

12.06.2020 09:48 Без кордонів

Кажуть, що все законно.

Кажуть, що все законно.

У мережі поширюється новина про начебто незаконне затримання двох громадян прикордонниками Чопського загону. Військовослужбовцям закидають перевищення службових повноважень під час здійснення перевірочних заходів щодо двох місцевих жителів.

Якщо ж подивитися на ситуацію з правової точки зору, то бачимо, що дії військовослужбовців абсолютно законні та спрямовані на забезпечення недоторканості державного кордону і підтримання правопорядку у прикордонні.

Під час несення служби наряд від відділу «Великий Березний» виявив двох чоловіків, що перебували у прикордонній смузі за лінією інженерних прикордонних споруд. Відповідно до вимог законодавства, прикордонники звернулися до невідомих з вимогою надати документи, що посвідчують особу. Один з чоловіків пред’явив посвідчення водія, інший не мав при собі жодних документів. Під час здійснення перевірочних заходів обидва не реагували на вимоги військовослужбовців та чинили опір законним діям наряду.

Відтак, обох чоловіків затримали та у примусовому порядку доставили у відділення інспекторів прикордонної служби «Великий Березний» для встановлення обставин порушення і притягнення до адміністративної відповідальності, передбаченої статтями 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду-виїзду» та 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника державної прикордонної служби». Матеріали справи за статтею 185-10 сьогодні буде передано в суд, - інформує пресслужба Чопського прикордонного загону.

Нагадаємо, у Свалявській ЦРЛ прийом хворих тільки з "нормальною температурою" (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті у ще одного прикордонника виявили коронавірус
Читайте на ГК:З 1-го серпня буде відомо, в якій "зоні" карантинних обмежень опиниться Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатська версія: типи пасажирів в автобусі до Чехії (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська