1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Потік заробітчан до Польщі зріс майже утричі за місяць

03.06.2020 22:19 Без кордонів

Польські кадрові агентства готові покривати витрати українцям на прибуття і обов'язковий карантин у 14 днів.

Польські кадрові агентства готові покривати витрати українцям на прибуття і обов'язковий карантин у 14 днів.

Відновлення економіки Польщі відродило попит на робітників з України. Їх потік у сусідню країну в травні збільшився майже втричі. Про це повідомляє Rzeczpospolita з посиланням на дані штабу прикордонної служби Польщі в середу, 3 червня. 

"В той час, як у квітні до нас прибуло менш як 34 тисячі українців, у травні ця кількість майже потроїлася - до 94 тисяч", - йдеться в повідомленні. 

Президент агентства з працевлаштування EWL Анджей Коркус у коментарі виданню зазначив, що у сфері логістики та агропродовольчої галузі попит на співробітників з-за кордону більш ніж на 20% вищий, ніж рік тому. При цьому ресторанна і готельна індустрія в умовах пандемії скоротилися до мінімуму. 

Своєю чергою, президент агентства Personnel Service Кшиштоф Інглот повідомив, що зараз у Польщі на 300-400 тисяч українців менше, ніж рік тому. Це є результатом їх масового повернення в Україну в перші тижні пандемії, а також утрудненого припливу сезонних робітників. Крім того, за словами Інглота, вартість приїзду працівників з України зараз утричі вища, ніж рік тому.

Повідомляється, що його агентство залучає 150-300 українців на тиждень для роботи в харчовій промисловості, логістики та виробництві побутової техніки. Воно покриває витрати на прибуття і обов'язковий 14-денний карантин.

Читайте на ГК:У Польщі загинув українець-заробітчанин
Читайте на ГК:У Польщі на фермі українські заробітчани захворіли на COVID-19
Читайте на ГК:Українська заробітчанка народила у Польщі на смітнику, - ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...