1. Новини Закарпаття
  2. >

Які зміни очікуються в повсякденному житті Чехії з понеділка, 25 травня

22.05.2020 19:36 Без кордонів

Про нові правила поведінки в ресторанах, готелях, басейнах.

Про нові правила поведінки в ресторанах, готелях, басейнах.

Чеське Міністерство охорони здоров’я розмістило документ, в якому роз’яснило правила поведінки, обслуговування клієнтів в закладах та обмеження в соціумі, інформує Громада.cz.

Після відкриття закладів ресторанного господарства дезінфекцію доведеться розмістити біля входу. Маска буде обов’язковою для гостей, особливо при пересуванні в загальних приміщеннях, за винятком часу споживання їжі. Заклади повинні бути закриті з 23:00 до 18:00.

Дезінфікуючими засобами будуть обладнані і готельні фойє.

«Контакт між персоналом та гостями, а також тактильний контакт із споживчими товарами (наприклад, ручками, реєстраційними формами, платіжними терміналами, магнітними картками / ключами) обмежується тим, що суворо необхідно», — наказує міністерство.

Усі предмети в готельних номерах , які використовуються кількома гостями, незалежно від того, чи це пульт від телевізором або ручка, повинні бути дезінфіковані або замінені. Усі контактні зони також повинні бути дезінфіковані.

На сніданках контакт між гостями повинен бути мінімізований. Скатертини та серветки слід подавати на столи лише після того, як гість за нього присяде.

Дезінфекція також повинна бути доступна в таксі. Водієві та пасажирам потрібно буде носити засоби захисту органів дихання. Також рекомендується розділяти простір між водієм і замовником.

У зоопарках і ботанічних садах , внутрішні павільйони яких також відкриються, необхідно дотримуватися відстані в два метри, не збиватися в групи і користуватися захисними засобами.

У басейнах та водоймах можна купатися в масці або залишити її на килимку. «У випадку простого перебування на березі водойми чи басейну, наприклад, через нагляд за дітьми, які купаються, необхідно використовувати маску, можливо, інший захисний засіб для дихання», — інструкція держави.

У басейні:

    Вам не доведеться плавати з маскою в басейні
    Ви повинні дотримуватися міжряддя — вони залежать від типу басейну
    У частині для неплавців це 1 людина на 3 м2
    У частині для плавців це 1 людина на 5 м2
    У дитячих басейнах для дітей це 1 дитина або батько на 1 м2

У роздягальнях:

    Кожна друга кабіна працюватиме
    Клієнт повинен максимально скоротити і обмежити час перебування в роздягальні
    Душові та туалети будуть працювати

У комплексі:

    Обов’язково носити маску по всій території
    Необхідно дотримуватися відстані від 1,5 до 2 метрів у всьому комплексі
    Ви повинні знаходитись на ковдрі, рушнику або банному рушнику на відстані не менше 2 метрів від іншого відвідувача, якщо тільки він не є членом сім’ї
    Можна бути на ковдрі або рушнику без драпірування

Водні атракціони в аквапарках, де відвідувачі можуть зіткнутися з небажаними контактами, такими як штучні хвилі тощо, не зможуть працювати. Парова лазня також буде закрита.

«Під час експлуатації джакузі та басейнів необхідно підтримувати значення вільного хлору на верхній межі діапазону», — наголошують у міністерстві. Мінімальна температура в саунах повинна бути 70 градусів Цельсія.

Для масових заходів було встановлено обмеження в 300 осіб, за умови, що кількість може зрости пізніше. Крім занять спортом, люди повинні носити маску і дотримуватися відстані.

Нагадаємо, уряд Чехії просить заробітчан-українців повернутися (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Російські дипломати виїхали з КНДР на дрезині (ФОТО)
Читайте на ГК:У Німеччині знайшли 16 тонн кокаїну (ФОТО)
Читайте на ГК:"Тканинних уже не достатньо": відомо, які зміни в масковому режимі діють в Чехії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...