1. Новини Закарпаття
  2. >

До уваги подорожуючих: країни ЄС готуються до відкриття кордонів (СПИСОК)

19.05.2020 21:43 Без кордонів Ексклюзив Голос Карпат

Через пандемію коронавірусу близько 90 країн світу повністю або частково закрили кордони для туристів.

Через пандемію коронавірусу близько 90 країн світу повністю або частково закрили кордони для туристів.

3а інформацією М3С, відкриття державних кордонів України координуватиметься з європейськими партнерами. Наразі ж кожна країна ЄС та Шенгенської зони самостійно вирішує питання зняття обмежень на подорожі. 

До вашої уваги огляд планів щодо відкриття кордонів європейських країн:

Хорватія

Станом на сьогодні, 19 травня, влада Хорватії домовилися із сусідньою Словенією щодо звільнення від обов’язкового 14-денного карантину, адже епідеміологічна ситуація в цих країнах дуже схожа. Остаточне ж відкриття кордонів для туристів з інших держав відбудеться не раніше, ніж 15 червня.

Польща

Жорсткі обмеження щодо в’їзду на територію Польщі діятимуть до 12 червня. Проте, іноземці, котрі мають дозвіл на постійне проживання в країні вже мають можливість перетнути кордон. З 4 числа поточного місяця Польща почала знову видавати робочі візи українцям.

Італія

Вже з 3 червня буде можливість в’їзду до країни, адже фактично Італія не закривала своїх кордонів. Суворі обмеження інших держав ЄС ‘‘відрізали’’ її від зовнішнього сполучення зі світом. Також на початку першого літнього місяця на території Італії очікуються часткові скасування деяких внутрішніх обмежень.

Франція

Кордони Франції перебуватимуть переважно закритими до 15 червня. Іноземці, які в’їжджають на територію країни з Шенгенської зони звільнені від обов’язкового 14-денного карантину. Також це стосується всіх інших осіб, котрим транскордонні подорожі необхідні для виконання своїх трудових обов’язків.

Чехія

Уряд Чехії зняв жорсткі обмеження щодо перетину кордону ще з 24 квітня. Але всі приїжджі місцеві мешканці та іноземці зобов’язані ізолюватися на 2 тижні або ж  пред’явити медичне підтвердження про відсутність коронавірусного захворювання. Також в країні зняли деякі внутрішні обмеження.

Німеччина

Представники низки країн-сусідів, а саме Франції, Австрії та Швейцарії мають можливість вільного перетину кордонів Німеччини ще з 16 числа. Очікується, що кордони повністю відкриються для подорожей в межах ЄС вже 15 червня. При цьому, країна не скасовує попередження щодо утримання поїздок за межі європейського союзу до кінця червня.

Норвегія

Норвегія вже відкрила свої кордони для ряду країн: Великобританії, Швейцарії, Ліхтенштейну та Ісландії. Для представників цих держав двотижневий карантин на території Норвегії не є обов’язковим. Такі можливості передбачені для безперешкодного в’їзду сезонних працівників. Щодо остаточного відкриття кордонів для туристів покищо Уряд Норвегії не повідомляє жодної інформації.

Словенія 

В країні вже оголосили про завершення епідемії та остаточне відкриття кордонів для туристів. При цьому, в’їжджаючи на територію країни 14-денна самоізоляція іноземцям з ЄС, Угорщини, Австрії та Італії не є обов’язковою. Попри це, приїжджі мешканці інших держав зобов’язані відбути карантин. 3 18 травня у Словенії вже відкривається дрібний бізнес та невеликі готелі.

Ісландія

При в’їзді в країну з 15 червня подорожуючим пропонуватимуть обрати між проходженням тесту на коронавірус та двотижневою самоізоляцією. Іноземців, які перетинатимуть кордони через виконання своїх трудових обов’язків у Ісландії будуть звільняти від цих необхідностей.

Португалія

Відкриття кордонів Португалії анонсоване Урядом з 15 червня. Відтоді також працюватимуть малі готелі та місцеві пляжі. Проте, в країні ще не вирішили питання проведення тестів на коронавірус особам, які в’їжджатимуть на територію країни та дотримання соціальної дистанції користуючись пляжами.

Іспанія

Іспанія вже відкрила свої кордони, проте всі без виключення подорожуючі зобов’язані пройти двотижневий карантин. В країні працюють 8 морських портів та 5 аеропортів. Це правило буде зберігатися до кінця дії надзвичайного стану, 24 травня. Проте, є велика ймовірність його продовження.

Нагадаємо, на Закарпатті планують відкрити два КПП до кінця тижня.

Читайте на ГК:"Бої півнів у Раді": депутати замість розгляду важливих питань вирішили помахати кулаками (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 30 березня для всіх знаків зодіаку
Читайте на ГК:Курси валют на 31 березня: євро різко подешевшав
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...