1. Новини Закарпаття
  2. >

"Відкриють готелі, ресторани та інші об'єкти": в Чехії уряд скасує більшість обмежень, які було прийнято через поширення коронавируса (СПИСОК)

18.05.2020 15:06 Без кордонів ВАЖЛИВО

Що чекає жителів Чехії в наступний понеділок? Які заходи будуть зняті?

Що чекає жителів Чехії в наступний понеділок? Які заходи будуть зняті?

Міністр охорони здоров'я Адам Войтех представив гігієнічні умови і заходи, відповідно до яких з 25 травня можуть бути відкриті готелі, ресторани та інші об'єкти, пише видання Around Prague.

У понеділок, 25 травня, уряд скасує більшість заходів, які воно прийняло в середині березня через поширення коронавируса.

Ресторани і кафе

Відкриються внутрішні приміщення ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Ресторани, бари та інші заклади можуть бути відкриті до 11-ї години вечора. З 11 вечора до 6 ранку продаж буде доступна тільки через вікно. Обідні зони в торгових центрах також будуть відкриті, хоча міністр підкреслив, що люди повинні споживати продукти харчування поза цих центрів.

Масові заходи

Також будуть дозволені масові заходи за участю до 300 чоловік, включаючи спортивні заходи. Якщо епідеміологічна обстановка не погіршиться, то з 8 червня дозволену кількість учасників збільшиться до 500 осіб, а з 22 червня - до 1000 осіб.

Замки і зоопарки

З понеділка, 25 травня, люди зможуть відвідувати замки за умови наявності масок і дотримання дистанції 2 м. Аналогічні умови будуть поширюватися на відвідувачів зоопарків і ботанічних садів, внутрішні приміщення яких також будуть відкриті для відвідувачів.

Кількість відвідувачів на платних відкритих майданчиках замків і пам'ятників за один день не повинна перевищувати 150 осіб на гектар. Не допускається велике скупчення людей перед туалетами, торговими автоматами, в місцях відпочинку, на ігрових майданчиках або в закусочних.

Внутрішні приміщення будуть піддаватися тим же обмеженням, що і відкриті музеї. Тому люди повинні триматися на відстані двох метрів один від одного, за винятком членів сім'ї. На одного відвідувача повинна припадати площа близько 10 кв. м, а місця, які стикаються з руками (наприклад, ручки дверей), повинні бути продезінфіковані.

Басейни і сауни

Відвідувачі повинні дотримуватися дистанції 2 м і носити маску в приміщенні. Однак в воду можна заходити без маски, так само як і лежати на шезлонгу.

Власники повинні забезпечити регулярне чищення і дезінфекцію басейнів.

Для саун і оздоровчих процедур обов'язкове дезінфекція рук.

Люди також зможуть знову почати користуватися роздягальнями, туалетами і душовими.

Літні табори

Гігієнічні вимоги для захисту від коронавируса в літніх таборах будуть залежати від того, чи буде це табір в будівлі, будиночках або наметах.

Табори будуть приймати до 300 чоловік, і, якщо епідеміологічна ситуація буде сприятливою, Міністерство охорони здоров'я має намір збільшити цю цифру до 500 осіб з 8 червня. Кількість людей в наметових таборів має бути до 100 чоловік.

Згідно з рекомендацією міністерства, жителі табору повинні перебувати на її території або на відкритому повітрі. Вони не повинні подорожувати на громадському транспорті, відвідувати міста, басейни, замки і музеї. Візити батьків також повинні бути обмежені.

Табори повинні бути належним чином оснащені дезинфікуючим засобом, милом, проточною водою і туалетним папером. Діти повинні мати свої рушники. Персонал кухні повинен мати окремі санітарні приміщення, а в таборі повинно бути зарезервовано місце для можливої ​​ізоляції дітей з підозрою на інфекцію.

Відвідування лікарень і будинків престарілих

З 25 травня будуть дозволені відвідування лікарень і будинків престарілих. За один раз відвідати пацієнта можуть максимум дві людини, яким попередньо виміряють температуру.

Відвідування поміщених на карантин пацієнтів буде як і раніше заборонено. Відвідувачі повинні носити маски та дезінфікувати руки. По можливості, відвідування повинні проводитися на відкритому повітрі або в спеціально відведених місцях. У кімнатах з декількома ліжками відвідувачі повинні бути відокремлені від інших пацієнтів екраном або перегородкою.

Відвідування початкової школи

Учні початкових класів також повернуться в класи. Однак в класі не повинно бути більше 15 учнів. Крім того, їх відвідування буде добровільним і, отже, залежатиме від рішення батьків. Держава виплачуватиме допомогу батькам до 30 червня, незалежно від відвідування дітьми школи.

Обов'язок носити маски

З 25 травня також буде дозволено виходити на вулицю без маски. Однак доведеться триматися на відстані не менше двох метрів від людей, які не живуть в одному домогосподарстві. За словами Войтеха, обов'язок носити маски в громадському транспорті й у закритих приміщеннях збережеться.

Перше зараження коронавірусів було виявлено на території Чехії 1 березня. Уряд поступово прийняло ряд обмежувальних заходів для боротьби з поширенням коронавируса.

Заходи в даний час поступово пом'якшуються через сприятливої ​​епідеміологічної ситуації. Остання хвиля скасування обмежень почнеться 25 травня.

Нагадаємо, іноземці можуть повернутися в Чехію: названо умови повернення та нові правила продовження чеських віз.

Читайте на ГК:Корабель для міжпланетних подорожей: SpaceX запланувала запуск Starship SN9 (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Сексуальна Гейлі Бібер показала своє ідеальне тіло (ФОТО)
Читайте на ГК:Катерина Кухар засвітила розкішне тіло на Мальдівах (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...