1. Новини Закарпаття
  2. >

Австрія відкрила кордон з шістьма країнами

17.05.2020 13:53 Без кордонів

В Австрію можна в'їжджати без зобов'язання надавати довідку з негативним результатом на коронавірус або відправлення на домашній карантин.

В Австрію можна в'їжджати без зобов'язання надавати довідку з негативним результатом на коронавірус або відправлення на домашній карантин.

Влада Австрії в ніч на неділю, 17 травня, відкрила раніше закриті через пандемію коронавірусу пункти пропуску на кордоні з Чехією, Словаччиною та Угорщиною, як це було зроблено раніше і на кордонах з Німеччиною, Ліхтенштейном і Швейцарією. Про це повідомляє Австрійське агентство друку АРА.

"Австрія робить черговий крок у пом'якшенні прикордонного режиму викликаного коронакризою. Закриті раніше прикордонні переходи в Чехію, Словаччину та Угорщину відкрилися з півночі. Як і на кордонах з Німеччиною, Ліхтенштейном і Швейцарією, тепер існує лише вибірковий контроль", - йдеться в повідомленні.

Водночас зазначається, що на кордоні з Угорщиною буде залишатися контроль, пов'язаний з боротьбою з незаконною міграцією.

"Вимоги до в'їзду залишаються незмінними. До 31 травня в Австрію можна в'їжджати тільки для поїздок з робочою метою, з поважних сімейних обставин, а також для догляду за тваринами без зобов'язання надавати довідку з негативним результатом на коронавірус або відправлення під домашній карантин. Це також стосується і Словенії, яка відкрила всі свої кордони для громадян ЄС в п'ятницю", - повідомляє агентство.

Читайте на ГК:Маск заявив про загрозу для людства з боку ШІ
Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент
Читайте на ГК:Названий кращий серіал століття
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська