1. Новини Закарпаття
  2. >

У МВС назвали можливі терміни відкриття кордонів

15.05.2020 19:06 Без кордонів

Влада прийматиме рішення щодо відкриття кордону в залежності від аналогічних рішень в Європі.

Влада прийматиме рішення щодо відкриття кордону в залежності від аналогічних рішень в Європі.

Україна може зняти обмеження на перетин кордону після 15 червня. Таку думку в інтерв'ю Сегодня висловив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Ви можете прийти, наші прикордонники скажуть - ідіть, але ви поцілуєте шлагбаум в Польщі або десь ще. Є країни, які допускають транзит через свою територію, а є країни, де до сих пір заборонений приїзд людей, які не мають права на проживання. Ви не можете, наприклад, зараз поїхати в Італію, якщо у вас там немає дозволу на проживання. Тому питання відкриття наших кордонів буде синхронізуватися з відкриттям європейських. На сьогоднішній день в ЄС, наскільки я поінформований, прийнято рішення до 15 червня не послабляти карантинні заходи для іноземців. Те ж саме стосується улюбленої українцями Туреччини", - сказав Геращенко. 

У зв'язку з цим він порадив українцям подорожувати по Україні, коли відновиться транспортне сполучення. 

"Карпати, Одеса, Миколаїв, Херсон ... Це якраз певний стимул для нашої туристичної інфраструктури, і я рекомендую всім, хто в ній зайнятий, готуватися надавати максимально якісні послуги, щоб потім українці, звиклі відпочивати в Туреччині та Єгипті, мріяли повертатися в українські санаторії, турбази тощо", - підкреслив заступник міністра.

Читайте на ГК:Як "лисіють" Карпати: вражаючі фото вирубок лісу з висоти (ФОТО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 17 червня
Читайте на ГК:ІD-картку разом з ідентифікаційним кодом отримали 30 закарпатців (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська