1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії можуть дозволити масові заходи за участю понад сто осіб

13.05.2020 20:03 Без кордонів

Таку пропозицію подав епідеміолог Ростислав Магар.

Таку пропозицію подав епідеміолог Ростислав Магар.

На прес-конференції в п'ятницю уряд повинен оголосити про останній етап пом'якшення обмежувальних заходів, який повинен початися з 25 травня. Наприклад, можуть бути дозволені масові заходи за участю понад сто осіб. Це було запропоновано епідеміологом Ростиславом Магаром, який є членом робочої групи при Міністерстві охорони здоров'я, пише видання Around Prague.

«Є пропозиція від нашої робочої групи і затверджений протокол. Якщо міністр погодиться з ним, він представить його уряду в четвер », - сказав Магар у вівторок.

«Є, наприклад, розмови про збільшення числа людей на масових заходах. Були розглянуті різні цифри, але число 500, про який говорять найбільше, не було запропоновано нашою групою. Швидше за все, ми запропонуємо його з червня », - сказав епідеміолог. За його словами, число, яке уряд озвучить, буде у багато разів вище, ніж дозволена в даний час сотня.

Далі Магар вказав, що зони відпочинку і дитячі куточки в закритих урядом торгових центрах можуть бути відкриті після 25 травня.

Він також попередив, що уряд стежить за кількістю інфікованих і, якщо число збільшиться, пом'якшення заходів можуть призупинити.

Десятибальна шкала

Буде створена десятибальна шкала, по якій можна буде оцінити епідемічний стан окремих регіонів. Минулого тижня представники Міністерства охорони здоров'я оголосили, що продовження боротьби з епідемією буде грунтуватися головним чином на діях місцевої влади.

Завдяки розумному карантину, який повинен зробити систему відстеження контактів інфікованих більш зручною, стане можливим виявити джерело нового спалаху. На думку епідеміолога, це повинно відбуватися на рівні муніципалітету.

«Шкала буде представлена ​​громадськості, щоб усім була зрозуміла логіка наших дій. Це буде шкала від одного до десяти, і в залежності від того, які показники у окремих регіонів або у всій Чеської Республіки, будуть застосовуватися відповідні заходи », - пояснив Магар.

Нагадаємо, Нарешті можна буде дихати вільно: в Чехії з 25 травня можна буде гуляти без масок.

Також, «Чеські авіалінії» відновлюють міжнародне авіасполучення: стало відомо коли почнуть здійснювати рейси в Україну.

Читайте на ГК:Євросоюз планує залишити кордони закритими для ряду країн ще, як мінімум, на два тижні
Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи будуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська