1. Новини Закарпаття
  2. >

Карантинні заходи продовжують послаблюватися. Чому німці перші виходять з карантину? (ВІДЕО)

12.05.2020 23:27 0 Без кордонів Ексклюзив Автор: Голос Карпат

В інтерв'ю Нограді Дьордь розповідає про відмінності між Італією та Німеччиною, які вплинули на поширення вірусу в межах двох країн та визначили темп виходу з карантину.

Кількість населення в Німеччині майже на третину перевищує кількість населення Італії, де сьогодні проживає більш ніж 60 млн людей (в Німеччині - 83,02 млн). Проте число заражених, станом на першу декаду травня, суттєво відрізняється: загальна кількість інфікованих з початку епідемії зросла до 163 175, з них 80% вже вилікувалися, а рівень смертності становить 0,4 %

Як зазначають журналісти угорського видання M1 - Híradó, загалом з початку епідемії в Італії зареєстрували 213 013 випадків коронавірусу. З них 29 315 хворих померли, 85 231 – одужали.

Акцентується увага і на тому, що німці шанують та слухають свій уряд, в той час, як уряд Італії влада стає дедалі менш популярною. Більше того, італійці неприязно ставляться до ЄС та за останніми підрахунками – 45% населення Італії недолюблюють німців.

Що стосується медицини, у Німеччині вона на найвищому рівні – щодня понад 200 тис людей тестують на COVID-19.

В країні вже відкрили дитячі майданчики, зоопарки, проводять служби у церквах (з 1-го травня) та також продовжують послаблювати карантинні заходи, з якими переважна більшість населення погоджується і які підтримує. Не менш важливо і те, що теперішні рейтинги популярності Ангели Меркель найвищі за останні 12 років. З другого боку політики Німеччини погоджуються з фактом, що відкривати кордони поки що зарано і радять німцям цього літа відпочивати в своїй країні.

Для того, щоб робітники не втратили повністю свій дохід, в Німеччині запровадили спеціальний посібник Kurzarbeitergeld (KUG) – що у перекладі означає «короткочасна допомога працівникам». Підприємство знижує кількість годин роботи або відправляє людей в неоплачувану відпустку, але час простою оплачується державою. В даний час в ФРН KUG виплачується з розрахунку 60% (або 67% при наявності дітей) від «чистого» доходу співробітника - після виплати соціальних відрахувань та податків.

Серед експертів багато хто вважає, що Німеччина одна з перших кому вдасться вийти з кризи, оскільки за роки своєї роботи в уряді, Ангела Меркель стала відомою, як найкращим кризовий менеджер.

Повну версію інтерв'ю на угорській мові дивіться тут.

загрузка...