1. Новини Закарпаття
  2. >

Заробітчанство: інформацію про "дозволи" на виїзд українців прокоментували в МЗС

10.05.2020 23:22 Без кордонів

Чинним законодавством не встановлено ніяких додаткових обмежень виїзду громадян України за кордон, зазначили у зовнішньополітичному відомстві.

Чинним законодавством не встановлено ніяких додаткових обмежень виїзду громадян України за кордон, зазначили у зовнішньополітичному відомстві.

Влада України не обмежувала виїзд українців за кордон. Інформація про обмеження стосувалася лише тих пунктів пропуску, які тимчасово не працюють. Про це в неділю, 10 травня, повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу МЗС України. 

"Чинним законодавством не встановлено ніяких додаткових обмежень виїзду громадян України за кордон. В умовах протидії поширенню епідемії коронавірусу в Україні уряд прийняв рішення про закриття окремих пунктів пропуску через державний кордон, зокрема для повітряного сполучення", - йдеться в повідомленні. 

У цьому контексті зазначається, що МЗС інформувало іноземні дипломатичні представництва в Україні щодо тих пунктів пропуску через державний кордон, які тимчасово не працюють. 

"Іншої інформації про обмеження виїзду за кордон або необхідності отримання від Міністерства закордонних справ України дозволів на виїзд громадян України, зокрема тих, хто має дозвіл на проживання за кордоном, МЗС не давало", - запевнили дипломати. 

Раніше в посольстві Великобританії заявили, що українська влада ввела заборону на виїзд своїх громадян без окремого дозволу МЗС. Залишити Україну можуть тільки громадяни із правом на постійне місце проживання за кордоном, стверджували британські дипломати.

Читайте на ГК:Ціна на золото встановила історичний максимум
Читайте на ГК:Українців будуть ідентифікувати за штрих-кодом
Читайте на ГК:Зеленський ініціює введення нових релігійних свят
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська