1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Прикордонний контроль з країнами Шенгенської зони продовжений до кінця травня

07.05.2020 16:29 Без кордонів

Контроль на кордонах з Австрією, Чехією, Польщею та Угорщиною продовжений до 27 травня. Відповідне рішення 7 травня схвалив уряд Словаччини.

Контроль на кордонах з Австрією, Чехією, Польщею та Угорщиною продовжений до 27 травня. Відповідне рішення 7 травня схвалив уряд Словаччини.

Згідно з документом, в'їзд на територію Словаччини і раніше буде можливий в окремих пунктах перетину кордону і аеропортах, повідомила barikada.sk.

"Це друге продовження тимчасового відновлення прикордонного контролю на внутрішніх кордонах Словаччини з метою зниження ризику поширення коронавірусу", - йдеться в супровідних матеріалах до документа.

Відповідно до статті 28 Шенгенського кодексу про кордони, держави-члени Європейського Союзу, що є членами Шенгенської зони, можуть відновити внутрішній прикордонний контроль максимум на 10 днів. Потім рішення про введення прикордонного контролю може багаторазово продовжуватися на терміни до 20 днів. Умовою продовження є серйозна загроза для державної політики або внутрішньої безпеки.

Попереднє рішення про продовження дії прикордонного контролю з сусідніми країнами Шенгенської зони закінчується 8 травня.

Нагадаємо, 12 березня в Словаччині було оголошено надзвичайну ситуацію у зв'язку з пандемією коронавируса. З 13 березня в Словаччині почали діяти обмежувальні заходи, такі як введення прикордонного контролю, карантин для прибувають до країни, припинення міжнародного пасажирського сполучення, закриття аеропортів.

На даний момент в Словаччину можуть в'їхати тільки громадяни країни і ті іноземці, у яких є дозвіл на тимчасове (ВНЖ) або постійне (ПМП) проживання в країні. Всіх, хто прибуває в країну, направляють до державного карантинний центр, де необхідно пройти тестування на наявність COVID-19.

Читайте на ГК:У Словаччині на коронавірус хворіють прем'єр і п'ятеро чиновників
Читайте на ГК:У прем'єр-міністра Словаччини виявили коронавірус
Читайте на ГК:Заборона на вихід з дому і закриття магазинів: Словаччина посилює карантин
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...