1. Новини Закарпаття
  2. >

Америка має багато значимих доказів, що джерелом спалаху епідемії коронавірусу є китайська лабораторія в Ухані – Помпео

05.05.2020 08:30 Без кордонів Голос Карпат

Про це в неділю керівник зовнішньополітичного відомства США заявив у інтерв’ю телепрограмі АВС.

Про це в неділю керівник зовнішньополітичного відомства США заявив у інтерв’ю телепрограмі АВС.

Глава американської дипломатії наголошував, що “Китай і раніше порушував у своїх лабораторіях загальноприйняті стандарти” і це – “не перший випадок, коли КНР загрожувала світові різними вірусами.”

“На жаль, Пекін не йде на співпрацю щодо виявлення істинного походження Covid-19,- акцентував Помпео.- Вони й надалі не пускають у країну відомих вчених, лікарів, які б вивчили проблему на місці. Тому по-сьогодні не маємо зразків вірусу.”

Держсекретар знову повторив тезу, що керівництво Китаю “зробило все для того, аби світ своєчасно не дізнався про існуючий коронавірус”. На думку політика, лідери КНР “застосували класичні комуністичні методи дезінформації” і примусили лікарів та репортерів замовчувати правду про небезпечне захворювання.

Ці кроки принесли величезні людські жертви, економічні втрати, привели країни світу до кризових станів. На думку Помпео, Китай діяв як справжня самодержавна країна.

У четвер на прес-конференції у Білому домі у Трампа запитали, чи мають США достовірні докази того, що коронавірус “вирвався” саме з лабораторії в Ухані? Президент відповів ствердно.

Уряд США і раніше заявляв про те, що Пекін спеціально гальмував своєчасне запровадження антивірусних заходів і не надав оперативну інформацію про поширення хвороби. Кореспонденти впливових американських видань, що працювали в Китаї, ще на початку епідемії повідомляли: у КНР покарали лікарів, які застерігали від Covid-19. А минулого місяця всіх власкорів таких знаних газет, як “Нью-Йорк Таймс” і “Вашингтон Пост”, журналу “Велл Стріт” виселили з Китаю,- пише угорське телеграфне агенство МТІ.

Читайте на ГК:У США батько врятував дочку від триметрового алігатора (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Підліток викрав Porsche за £ 82 тисячі і розбив його (ФОТО)
Читайте на ГК:Супермодель в бікіні проїхалася верхи на верблюді (ВІДЕО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська