1. Новини Закарпаття
  2. >

Україна дозволила чартери для заробітчан у Фінляндію

04.05.2020 22:21 Без кордонів

Тепер Кабмін розглядає аналогічні запити з боку Австрії, Данії, Норвегії та інших країн.

Тепер Кабмін розглядає аналогічні запити з боку Австрії, Данії, Норвегії та інших країн.

Посол Фінляндії в Україні Пяйві Лайне і віце-прем'єр з питань євроінтеграції Вадим Пристайко обговорили питання виїзду українських заробітчан до Фінляндії. Про це повідомляє прес-служба Пристайка в понеділок, 4 травня. 

"Разом з фінськими колегами уряд України допоможе українським працівникам організовано дістатися на сезонні роботи. Це включає організацію необхідної кількості авіарейсів", - сказав Вадим Пристайко. 

Безпека при цьому є найвищим пріоритетом, підкреслив віце-прем'єр, тому незмінним залишається умова для роботодавців щодо легального працевлаштування українських працівників, забезпечення якісної медичної страховки і проведення обсервації. У свою чергу Пяйві Лайне заявила, що фінські фермери в цьому році розраховують на 15 тисяч українців. 

"Фінляндія відчуває гостру нестачу робочої сили для сезонних робіт. Українські заробітчани зарекомендували себе дуже добре. Вони відповідальні, порядні, працьовиті, і ми будемо раді можливості в цьому році знову залучити їх до роботи в сільському і лісовому господарстві та інших сферах", - зазначила посол. 

Пристайко уточнив, що в Кабміні такі запити щодо українських сезонних працівників є з Австрії, Данії, Норвегії та інших країн.

Читайте на ГК:Україна вивела військові звання на стандарти НАТО
Читайте на ГК:В аварії трагічно загинув син Корбана
Читайте на ГК:Локдаун 8-25 січня: оприлюднено список заборон та обмежень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...