1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Польща відновлює видачу українцям робочих віз

30.04.2020 22:16 Без кордонів

У початковий період видаватимуть тільки візи для виконання сільськогосподарських і садівничих робіт.

У початковий період видаватимуть тільки візи для виконання сільськогосподарських і садівничих робіт.

Польські консульства в Україні з 4 травня відновлюють видачу робочих віз. Про це повідомляється на урядовому сайті Польщі. Нагадаємо, польські консульства в Україні тимчасово припинили роботу з 16 березня. 

"Повідомляємо, що з 4 травня консульські установи в Україні відновлюють видачу віз. У початковий період будуть прийматися тільки документи з метою отримання віз для виконання сільськогосподарських і садівничих робіт, а також міжнародних перевезень. У зв'язку з цим від 30 квітня заявники, які мають відповідні підтверджуючі документи про виконання сільськогосподарських і садівничих робіт, а також міжнародних перевезень, можуть зареєструватися для подачі документів на візу в електронній системі e-konsulat", - йдеться в повідомленні. 

Інші візи поки видаватися не будуть, навіть незважаючи на наявність актуальної реєстрації і всіх необхідних документів. 

Як пише видання Money.pl, механізм працевлаштування в Польщі під час карантину узгоджений дипвідомством країн. 

"Вдалося розробити механізм, який дозволяє працівникам з України абсолютно безпечним способом отримати роботу в Польщі. У цій справі досягли угоди консульські служби Польщі в Україні, а також кілька міністерств", - йдеться в повідомленні. 

Також наголошується, що такий крок є відповіддю на багаторазові заклики польських роботодавців і працівників з України. Оскільки обидві сторони просили про можливість працевлаштування громадян України на сезонних роботах.

Читайте на ГК:"Вони не залишили без уваги крики про допомогу": у Польщі троє українців врятували дитину та стали героями (ФОТО)
Читайте на ГК:Польща вводить комендантську годину в новорічну ніч
Читайте на ГК:До 100 тисяч в місяць. Як в Польщі спрощують працевлаштування для українських лікарів і скільки їм платитимуть
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...