1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині масові заходи заборонені до 15 серпня

30.04.2020 17:41 Без кордонів

Уряд сусідньої із Закарпаттям Угорщини оголосив про послаблення обмежень в зв'язку з початком другої фази боротьби з епідемією коронавірусу.

Уряд сусідньої із Закарпаттям Угорщини оголосив про послаблення обмежень  в зв'язку з початком другої фази боротьби з епідемією коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Portfolio.hu.

Представник уряду Угорщини Гергей Гуйяш оголосив, що епідемія сповільнилась і уряд може перейти до другої фази і поступового відновлення звичного життя.

Обмеження на вихід з дому тепер залишаться лише для мешканців столиці, оскільки 70% активних випадків коронавірусу і смертей від нього припадає саме на Будапешт.

Школи залишатимуться закритими до кінця травня. Також до 15 серпня заборонене проведення масових заходів за участі більше ніж 500 людей.

Водночас з 4 травня відновиться робота всіх магазинів зі збереженням часових рамок (з 9.00 до 12.00) для людей літнього віку. Послуги можуть надаватися без обмежень. Також зможуть відкритися музеї просто неба, зоопарки.

З цього ж дня відкриються літні майданчики і тераси ресторанів та кафе, дозволять професійну і аматорську спортивну діяльність.

Нагадаємо, 30 березня парламент Угорщини надав уряду Віктора Орбана для управління надзвичайною ситуацією через коронавірус.

Також нагадаємо, що українці з простроченими візами все ще ризикують отримати штраф на кордоні з Угорщиною

Читайте на ГК:У Будапешті на два тижні закривають на карантин діючі синагоги
Читайте на ГК:На очах подружки на Балатоні потонув чоловік
Читайте на ГК:Троє білих левенят народились у Ніредьгазькому зоопарку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська