1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії продовжили надзвичайний стан до 17 травня

29.04.2020 20:04 Без кордонів

Невідомо як рішення парламенту відіб'ється на представленому раніше графіку по ослабленню заходів.

Невідомо як рішення парламенту відіб'ється на представленому раніше графіку по ослабленню заходів.

У вівторок, 28 квітня, на засіданні палати парламенту Чеської Республіки обговорювалася найважливіша тема: продовження надзвичайного стану в країні. Уряд на чолі з прем'єр-міністром Андрієм Бабішем і міністром охорони здоров'я Адамом Войтехом наполягало на його продовження до 25 травня, однак дана пропозиція не знаходило підтримки з боку членів парламенту, пише Around Prague.

В результаті було прийнято рішення про продовження надзвичайного стану до 17 травня.
Як рішення парламенту відіб'ється на представленому раніше графіку по ослабленню заходів - невідомо. Є два вірогідних сценарії: або уряд змириться з рішенням парламенту і скоректує графік до нової дати закінчення надзвичайного стану, тобто до 17 травня, або знову звернутися до парламенту з проханням розглянути ще одне продовження надзвичайного стану, щоб воно тривало до 25 травня, як цього спочатку домагався уряд.

Варто відзначити, якби в Чехії не було продовжено надзвичайний стан, це призвело б до зняття значної частини введених в країні обмежень, спрямованих на боротьбу з поширенням коронавирусной інфекції, зокрема, відкрилися б всі магазини і місця громадського харчування, повний список представлений ТУТ.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Андрій Бабіш сказав, що не підтримуватиме продовження надзвичайного стану в Чехії, так як не бачить в цьому ніякого сенсу.

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська