1. Новини Закарпаття
  2. >

Країни Євросоюзу просять надіслати українських заробітчан

28.04.2020 22:17 Без кордонів

У зв'язку з пандемією коронавірусу країни Євросоюзу втратили багато працівників, у тому числі і з України.

У зв'язку з пандемією коронавірусу країни Євросоюзу втратили багато працівників, у тому числі і з України.

Деякі країни Євросоюзу, незважаючи на закриті кордони, готові прийняти українців через брак робочих рук, повідомляється в Урядовому порталі. До Кабміну надходять запити на відправку українських заробітчан від країн-партнерів щодо сезонних робіт. 

"Дійсно, звернення є. Але уряд України керується, перш за все, міркуваннями безпеки здоров'я наших громадян. В умовах поширення пандемії будь-яка подорож - це ризик небезпеки захворювання, особливо, коли це подорож здійснюється літаком", - заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. 

У той же час, за його словами, уряд готовий розглядати кожен такий запит. Але приймати рішення буде точково, виходячи з поточної епідемічної ситуації в тій чи іншій країні і за дотримання певних умов. Влада приймаючої сторони в особі роботодавця також повинна забезпечити належні умови проживання, праці та медичного обслуговування.

Читайте на ГК:"Кожен вік прикрашає людину по-своєму": Ірена Карпа відсвяткувала 40-річчя розкішною еротичною фотосесією (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:Молочник кіт-універсал: на Чернігівщині кіт ласує молочком на "льоту" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Січневий рахунок: плюс 800 гривень за квартиру, плюс 1100 - за будинок. Як зміняться платіжки українців в 2021 році, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...