1. Новини Закарпаття
  2. >

В 11 прикордонників діагностували коронавірус

27.04.2020 12:36 Без кордонів

На самоізоляцію або обсервацію відправляються всі співробітники Прикордонної служби, які контактували з хворими.

На самоізоляцію або обсервацію відправляються всі співробітники Прикордонної служби, які контактували з хворими.

У Держприкордонслужбі повідомили, що станом на понеділок, 27 квітня, 11 військових і співробітників відомства мають зараження коронавірусом. У прес-службі ДПСУ нагадали, що прикордонники, у зв'язку з виконанням службових обов'язків, одні з перших знаходилися в зоні ризику, адже контактували з великою кількістю мандрівників, які могли хворіти коронавірус, - пише Корреспондент.net

"Для запобігання зараження і поширення захворювання в відомстві ще в кінці лютого почали вживати відповідних заходів. Зокрема, було введено механізм, згідно з яким на самоізоляцію або обсервацію відправляються всі прикордонники, які контактували з хворими. Не важливо - це хворі, які перетнули кордон, чи колеги по службі, або близькі, з якими контактує прикордонник", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що наразі під контролем медиків перебувають майже три сотні прикордонників, які контактували з хворими. Переважна більшість контактних осіб - знаходяться на самоізоляції, інші ізольовані в підрозділах або обсерваторах. Медики контролюють стан хворих, визначають коло контактних осіб, за необхідності проводять експрес-тести або ПЛР-діагностику на наявність захворювання. Крім того, у відомстві суттєво змінені графіки роботи, щоб зменшити кількість фізичних контактів. Максимально використовуються можливості дистанційної форми, телефонного та відео-селекторного зв'язку. У службових приміщеннях введений обов'язковий масковий режим, проводиться прибирання за допомогою дезінфікуючих засобів. При цьому для персоналу, який здійснює прикордонний контроль осіб, які прибувають із центрів поширення хвороби, передбачені захисні комбінезони, окуляри.

Нагадаємо,На сьогодні у 142 ужгородців підтверджено COVID-19

Читайте на ГК:У Києві голий чоловік на дорозі отримав удар від водія (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Дівчинка добірно матюкала батьків прямо в магазині (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: замість бебі-боксу платитимуть гроші
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська