1. Новини Закарпаття
  2. >

50 тисяч контрабандних цигарок і 40 мільйонів форинтів вилучила угорська поліція в Ніредьгазі

25.04.2020 23:17 Без кордонів

Контрабандні цигарки зберігали в гаражах і складах.

Контрабандні цигарки зберігали в гаражах і складах.

Як інформує угорське регіональне видання Szabolcsihir.hu, співробітники Національної податкової та митної служби затримали контрабандистів під час передачі нелегальних цигарок у Ніредьгазі та Будапешті. В заяві йдеться, що угрупування встигло реалізувати в столиці Угорщини близько 5-ти мільйонів пачок безакцизних цигарок.

Інфоормується, що під час домашніх обшуків у членів банди в Ніредьгазі, в гаражаї та орендованих складських приміщеннях було знайдено 50 тисяч пачок цигарок та 40 мільйонів форинтів готівки.

Також слідчі знайшли двадцять так званих «робочих» мобільних телефонів, по яким члени угрупування підпримували зв'язок один з одним. Податкова поліція також вилучила цигарки на суму близько 50 мільйонів форинтів, транспортні засоби, які використовувались для перевезення контрабанди, 40 мільйонів форинтів готівки, котра пов'язана з незаконним бізнесом.

Відповідно до отриманих доказів, члени угрупування могли перевезти десятки тисяч пачок контрабандних цигарок з медьє Саболч-Сатмар-Берег до Будапешту близько 500 разів. Зазвичай вони використовували схему, коли попереду автомобіля з нелегальним тютюном був поставлений "охоронець", який міг попередити подія про наявність будь-яких перевірок попереду.

Як повідомляє поліція, за підозрою у налагоджені схеми контрабанди цигарок допитьано трьох осіб, двоє вже перебувають під арештом.

Медьє Саболч-Сатмар-Берег з Україною з'єднують три КПП: "Тиса" (Ужгородський район), "Лужанка" (Берегівський район), "Вилок" (Виноградівський район).