1. Новини Закарпаття
  2. >

Після сюжету журналістів прокуратура розслідує походження статків закарпатських митників (ДОКУМЕНТ)

23.04.2020 19:55 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

Правоохоронці підозрюють трьох посадовців закарпатської митниці у незаконному збагаченні.

Правоохоронці підозрюють трьох посадовців закарпатської митниці у незаконному збагаченні.

Після сюжету пректу «Схеми в регіонах» під назвою «Гроші на кордоні», який вийшов у програмі «Схеми: корупція в деталях – RFERL», прокуратура Закарпатської області внесла відомості до ЄРДР за ознаками кримінального порушення передбаченого частиною 5 статті 368 КК України. Про це повідомляє Радіо Свобода.

В подальшому процесуальним прокурором підслідність факту незаконного збагачення визначена за слідчими відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань міста Львова, діяльність якого поширюється і на Закарпатську область.

Мова йде про заступника начальника закарпатської митниці ДФС Андрія Каращенка, начальника відділу митного оформлення №4 митного поста «Ужгород» Ігора Стрічика та в.о. начальника митного поста «Тиса» Володимира Лазорика. Стрічик та Лазорик перейшли працювати до утвореної наприкінці 2019 року нової Державної митної служби, тоді як Каращенко залишився в структурі Закарпатської митниці ДФС і був призначений заступником голови комісії з реорганізації митниці в області.

Нагадаємо, минулого місяця вийшло розслідування проекту «Схеми в регіонах» під назвою «Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників», в якому журналісти розповідали про задекларовані і незадекларовані статики згаданих митників, оформлені на їхніх родичів. Також, зокрема Андрій Карпащенко пов'язаний з бізнесом у Словаччині, що приховав у своїй декларації.

загрузка...