1. Новини Закарпаття
  2. >

Нідерланди з'єднають лініями Hyperloop п'ять європейських міст

16.04.2020 20:17 Без кордонів

У Нідерландах побудують мережу ліній вакуумних поїздів, які з'єднають п'ять європейських мегаполісів - Амстердам, Париж, Брюссель, Дюссельдорф і Франкфурт.

У Нідерландах побудують мережу ліній вакуумних поїздів, які з'єднають п'ять європейських мегаполісів - Амстердам, Париж, Брюссель, Дюссельдорф і Франкфурт.

Нідерландський стартап Hardt Hyperloop у співпраці з адміністрацією провінції Північна Голландія заявили про майбутнє будівництво надшвидкісних ліній для капсул на магнітній подушці, що рухаються усередині вакуумного трубопроводу. На їхню думку, проклавши такі лінії, час шляху від Амстердама до Парижа, Брюсселя, Дюссельдорфа або Франкфурта можна буде скоротити з декількох годин до десятків хвилин. Про це пише The Guardian

"Межі в буквальному сенсі слова стануть розмитими. Наприклад, від Амстердама до Брюсселя можна буде доїхати за 30 хвилин, а до Парижа - за півтори години, а не як сьогодні за три з половиною", - пишуть автори.

 За підрахунками авторів ідеї, економія часу збільшить ВВП провінції на 121% або 275 млрд євро. При цьому кількість авіаперельотів з аеропорту Схіпхол до 2040 року помітно зменшиться, що важливо в рамках боротьби з глобальним потеплінням. Стартап вже побудував тестовий трек в місті Делфт протяжністю три кілометри і заручився підтримкою партнерів, включаючи оператора залізниць Deutsche Bahn і сталеливарного гіганта Tata Steel.

Читайте на ГК:Маск заявив про загрозу для людства з боку ШІ
Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент
Читайте на ГК:Названий кращий серіал століття
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська