1. Новини Закарпаття
  2. >

Кордони Чехії будуть закриті 2 роки? Глава МВС ЧР попросив не вводити людей в оману

16.04.2020 18:10 Без кордонів

Міністр внутрішніх справ Ян Гамачек займає пост глави кризового штабу по боротьбі з COVID-19 і відповідає за рішення, пов'язані з введенням заходів, спрямованих на стримування пандемії коронавірусу.

Міністр внутрішніх справ Ян Гамачек займає пост глави кризового штабу по боротьбі з COVID-19 і відповідає за рішення, пов'язані з введенням заходів, спрямованих на стримування пандемії коронавірусу.

Саме йому не раз діставалося від журналістів за те, що його колеги діляться своїми точками зору на те чи інше питання, не досягнувши єдиної думки з усіма членами уряду, що вже не раз призводило до плутанини, пише "Прага".

Так було в ситуації, коли епідеміолог Роман Примула заявив про колективний імунітет, і що впоратися з коронавірусів найкраще, якщо частина населення їм перехворіє.

«Оскільки від COVID-19 не існує ліки, необхідно, щоб країна знову продовжила економічний розвиток. Держава не може залишатися в кризовій ситуації протягом трьох або чотирьох місяців », - заявив раніше Примула.

В цей же день його слова спростували міністр внутрішніх справ Ян Гамачек і глава уряду Андрій Бабіш.

Сьогодні відбулася аналогічна ситуація:

Роман Примула висловився про плани пом'якшення карантину і можливості літньої відпустки в Хорватії або Словаччини. Слова політика піддав критиці глава МВС, зазначивши неприпустимим «говорити про закриття кордонів на 2 роки, а через секунду про можливості відпочинку в серпні в Хорватії». Гамачек вважає, що уряд повинен уважно стежити за ситуацією як в Чехії, так і Європі, а будь-які рішення приймати тільки на основі отриманих даних від експертів.

Відзначимо, що міністр охорони здоров'я Адам Войтех заявив раніше, що кордони Чехії не відкриються раніше 8 червня.

Нагадаємо, з 14 квітня Чехія пом'якшила правила виїзду з країни

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська