1. Новини Закарпаття
  2. >

В Чехії Уряд не буде пом'якшувати карантинні заходи, якщо в день буде по 400 хворих на коронавірус

13.04.2020 20:05 Без кордонів

Заступник міністра охорони здоров'я Роман Примула заявив, що якщо швидкість зараження зросте приблизно до 400 осіб в день, то уряд припинить пом'якшувати заходи.

Заступник міністра охорони здоров'я Роман Примула заявив, що якщо швидкість зараження зросте приблизно до 400 осіб в день, то уряд припинить пом'якшувати заходи.

В даний час гігієністи реєструють близько 200 нових випадків в день, пише Around Prague.

«Ми подивимося на число 400. Якщо кількість хворих наблизиться до цього числа наступного тижня, ми подумаємо, чи потрібно повертати будь-які заходи», - сказав він.

За його словами, система має потенціал для тисячі нових випадків в день, тому, якщо уряд знову почне посилювати заходи починаючи з 400 заражених, у нього все одно буде резерв.

Проте, він очікує, що запланований розумний карантин може замінити деякі загальні заходи. Однак люди все одно повинні дотримуватися основні запобіжні заходи, наприклад, надягати маски, дотримуватися суворих правил гігієни і дистанцію.

В останні кілька днів щодня занедужують близько двохсот чоловік. У суботу було зареєстровано 170 випадків коронавирусной інфекції, що є другим найнижчим показником на цьому тижні.

Однак після часткового скасування деяких протиепідемічних заходів і через відсутність дисципліни у частини населення під час великодніх свят Примула очікує збільшення числа інфікованих приблизно через тиждень, коли захворювання почне проявлятися.

Проте, після свят правила для медичних установ можуть бути пом'якшені. Примула хоче, щоб лікарні почали проводити раніше відстрочені операції. Протиепідемічні заходи повинні бути встановлені таким чином, щоб вони не впливали на людей з іншими захворюваннями.

Зараз, за ​​словами Примула, система охорони здоров'я працює тільки на 50%.

Він заявив, частина заброньованих для пацієнтів з коронавірусів місць може бути використана для планових медичних послуг.

Після свого засідання у вівторок уряд опублікує сценарії ослаблення обмежень на торгівлю і послуги. За словами віце-прем'єра Карела Гавлічек, воно буде проходити в три етапи.

Нагадаємо, "Дозволять ходити без масок та відкриють ресторани": стало відомо, коли Чехія зможе повернутися до нормального життя.

Також повідомлялося, що у чеському Пардубіце поліція "відмовилася" карати людей за порушення карантину.

Читайте на ГК:На Марсі над вулканом знову з'явилася дивна хмара (ФОТО)
Читайте на ГК:Євросоюз планує залишити кордони закритими для ряду країн ще, як мінімум, на два тижні
Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи будуть летіти в космос [ВІДЕО]
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська