1. Новини Закарпаття
  2. >

Коронавірус може "реактивуватися": такого висновку дійшли в Корейському центруі з контролю над захворюваннями

09.04.2020 21:55 Без кордонів

Коронавірус може "реактивуватися".

Коронавірус може

У Південній Кореї в тих, хто вже вилікувався від хвороби COVID-19 знову виявили коронавірус. Коронавірус може “реактивуватися”. Про це заявили у Корейському центрі з контролю й профілактики захворювань, пише Перший Кабельний з посиланням на Bloomberg.

Зі слів генерального директора Корейського центру з контролю над захворюваннями Чона Юн Кьона (Jeong Eun-kyeong), у цих людей вірус радше “реактивувався”, ніж вони знову заразилися, раз результат їхнього тесту був знову позитивним незабаром після виходу з карантину.

Водночас, керівник центру зазначив, що там проводять комплексне дослідження можливої ​​причини такого явища.

“Було багато випадків, коли пацієнт під час лікування давав негативний результат одного дня і позитивний – іншого“, – додав він.

При цьому, зазначається, що пацієнт вважається таким, що повністю видужав від коронавірусної хвороби нового типу, коли два тести, проведені з 24-годинним інтервалом, показують негативні результати.

Південна Корея була однією з перших після Китаю країн, де зареєстрували масштабний спалах коронавірусу.

У Південній Кореї було зареєстровано всього 200 смертей, а число нових випадків на піку захворювання 29 лютого становило 1189 чоловік.

Вартує уваги й той факт, що одна з наймасштабніших програм тестування у світі і технологічний підхід до відстеження інфекцій дали гарний результат – Південна Корея стримує епідемію без блокування і закриття бізнесу.

Водночас, згідно з даними Центру  Гопкінса, станом на 9 квітня у Південній Кореї було зафіксовано 10 423 випадків зараження COVID-19 – при цьому 6 973 вже вилікувалися, а 204 померли.

Читайте на ГК:"Більше не потрібна довідка про негативний ПЛР-тест": Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів
Читайте на ГК:В’їзд у ЄС по безвізу заборонений: українців попереджають про нелегальних перевізників та заборону в’їзду у ЄС
Читайте на ГК:Маск заявив про загрозу для людства з боку ШІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська