1. Новини Закарпаття
  2. >

Природний катаклізм на Афоні: рух по святій горі було заблоковано (ФОТО)

08.04.2020 21:19 Без кордонів

На півострові Афон, де розташувалася єдина в світі чернеча республіка склалася критична ситуація. Такого не можуть пригадати навіть старожили Святої Гори.

На півострові Афон, де розташувалася єдина в світі чернеча республіка склалася критична ситуація. Такого не можуть пригадати навіть старожили Святої Гори.

Після декількох тижнів проливних дощів рівень води піднявся настільки, що багато доріг просто розмило. Ситуацію посилив ураганний вітер. Перекрито центральні артерії сполучення між монастирями і зовнішнім світом, повідомили на порталі АП.

З порту Дафні (головного порту Афона) дістатися до столиці міста Карьєса на даний момент неможливо. Ділимося з нашими читачами унікальними фотографіями зі Святої Гори і сподіваємося на якнайшвидше врегулювання ситуації.

Уже другий тиждень у всій Греції вирує негода. Випуски новин починаються зі зведень погоди, вказуючи на небувалі для тутешніх місць і цієї пори року явища.

Північна частина країни захоплена циклоном, ллють проливні дощі, в гірських районах випав сніг, стовпчик термометра опустився значно нижче кліматичної норми регіону.

Нагадаємо, закарпатець про мову та нетерпимість людей: "Не треба сміятись з сусіда, який говорить трохи інакше" (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська