1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Названо КПП на Закарпатті, які тимчасово закрили доступ

06.04.2020 13:22 Без кордонів ВАЖЛИВО

Про це повідомили в ДПСУ.

Про це повідомили в ДПСУ.

Згідно із внесеними змінами до розпорядження Кабінету міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення», з 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску.

Зокрема, на ділянці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України ТИМЧАСОВОМУ ЗАКРИТТЮ ПІДЛЯГАЮТЬ такі пункти пропуску:

на кордоні зі Словацькою Республікою – ППр «Малий Березний»;на кордоні з Угорщиною – ППр «Дзвінкове», «Косино», «Лужанка», «Вилок»;

Із врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.

Зазначимо, що у зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення, немає.

Крім того, виключення обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств.

Нагадаємо, коронавірус: в Ужгороді 18 працівників пульмонологічного відділення міської лікарні відправили на самоізоляцію.

Читайте на ГК:В Ужгороді на одній із вулиць обмежено рух автотранспорту
Читайте на ГК:Кращих випускників освітніх закладів обласного центру "озолотять"
Читайте на ГК:В Ужгороді за минулу добу коронавірус діагностовано ще кільком мешканцям
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська