1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

Тисячі українських заробітчан намагаються перетнути кордон щоб потрапити додому

27.03.2020 20:09 Без кордонів ВАЖЛИВО

Прикордонники пропустили за півдня більше громадян, ніж за минулу добу. Багато хто прийшов до кордону пішки.

Прикордонники пропустили за півдня більше громадян, ніж за минулу добу. Багато хто прийшов до кордону пішки.

За півдоби п'ятниці, 27 березня, пункти пропуску на кордоні з Польщею перетнули майже 7,5 тисяч українців, повідомляє Держприкордонслужба. 

"Зокрема, сьогодні до полудня на кордоні з Польщею вже здійснено пропуск майже 7,4 тисячі таких подорожніх, це більше, ніж вчора за всю добу - 5,4 тис. осіб. Підкреслюємо: процедури прикордонного контролю будуть проводитися з урахуванням сучасних загроз. Ми не можемо прискорити пропуск, знижуючи якість контрольно-профілактичних заходів", - йдеться в повідомленні. 

При цьому відзначається значне зростання українців, прибулих на кордон пішки. Це ускладнює їхній перетин кордону, оскільки піше сполучення зараз не здійснюється. У зв'язку з цим, а також з огляду на додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається скупчення людей в пунктах пропуску. 

Осіб, які прибули пішки, переправляють через кордон автобусами. За даними польських прикордонників, напроти пункту пропуску Краковець знаходяться понад 2000 осіб, навпроти Ягодина - 1,2 тисячі осіб, напроти пункту пропуску Рава-Руська - близько півтисячі осіб.

Нагадаємо, Закарпатські заробітчани намагаються потрапити додому з-за кордону до визначеного Зеленським "часу "Х" (ФОТО)

Читайте на ГК:Військовик-контрактник за купівлю та зберігання психотропів постане перед судом у Львові
Читайте на ГК:На Львівщині поліцейський на авто збив людину і втік
Читайте на ГК:Поліцейські на "байках" на своє перше патрулювання у Львові (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська