1. Новини Закарпаття
  2. >

"Майже 2 тисячі інфікованих та 9 смертей": у Чехії продовжує збільшуватися кількість інфікованих COVID-19

26.03.2020 23:20 Без кордонів

Міністерство охорони здоров'я Чеської Республіки повідомляє про дев'ять випадків смерті від коронавирусної інфекції, кількість заражених теж помітно зросла - 1925 випадків.

Міністерство охорони здоров'я Чеської Республіки повідомляє про дев'ять випадків смерті від коронавирусної інфекції, кількість заражених теж помітно зросла - 1925 випадків.

Ще сьогодні вранці кількість інфікованих в ЧР становило 1775 осіб. За середу був підтверджений 291 випадок. За цей день було протестовано найбільшу кількість людей, лабораторії провели майже 4100 тестів. В цілому було протестовано майже 27 тис. Осіб. Десять пацієнтів були вилікувані від COVID-19, дев'ять осіб померли, пише Around Prague.

Такі дані Міністерство охорони здоров'я розмістило на веб-сайті, присвяченому коронавірус. Сьогодні в третій раз за цей тиждень відбулося засідання уряду. Міністри послабили деякі заходи, зокрема, відкриються деякі точки роздрібної торгівлі.

Як повідомив глава кризового штабу Роман Примула, восьмий і дев'ятий випадки смерті від коронавируса зареєстрований в Празі-Михл. Йдеться про двох літніх жінок, які перебували в будинку для людей похилого віку.

Також Міністерство охорони здоров'я прийняло рішення про подальше посилення карантинних обмежень. В офіційний документ про карантин в ЧР буде додано новий пункт, згідно з яким на вулиці не можна збиратися більше 2-х осіб.

Захід спрямований на боротьбу з громадянами, які збиралися в міських парках або поблизу закладів, які пропонували їжу і напою на винос, і сиділи там по кілька годин.

Заборона збиратися не більш як 2-х осіб в громадських місцях не буде поширюватися на членів сім'ї, а також на випадки виконання професійної, підприємницької або робочої діяльності, похоронні процесії і ін.

За інформацією чеських ЗМІ, міністр охорони здоров'я Адам Войтех або його колеги зроблять офіційну заяву в найближчі години.

Нагадаємо, раніше в мережі показали, як виглядає Прага під час коронавірусу.

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська