1. Новини Закарпаття
  2. >

Гроші на кордоні: чим живе Закарпатська митниця сьогодні (ВІДЕО)

26.03.2020 21:09 0 Без кордонів Автор: Голос Карпат

Наприкінці минулого року в Україні запрацювала Державна митна служба – або як її називають «нова митниця». Саме на неї покладають чимало надій у боротьбі з контрабандою – зокрема, і президент Володимир Зеленський. Але, не судилося.

«Ми приб’ємо «контрабас» – обіцяв Володимир Зеленський в фільмі до ста днів його президентства. Розраховував здійснити це ще до кінця 2019-го – коли, мовляв, «буде реформована митна й податкова служби». У грудні 2019 року дійсно була створена Державна митна служба або, як її називають, «нова митниця», керівником якої став Максим Нефьодов. На початку березня Зеленський заявив: «виглядає так, що в цьому бою контрабанда відправила митницю в нокаут».

Нині українська митниця переживає перехідний період. Державна фіскальна служба, до складу якої входили територіальні органи митниці – перебуває у стані ліквідації з травня минулого року. А нова структура ще не запрацювала на повну силу. На прикладі Закарпаття видно – це призводить до того, що митницю тут контролює така собі суміш старих та нових кадрів. Стиль життя деяких із них, як встановили «Схеми в регіонах», викликає сумнів щодо прозорості та доброчесності їхньої роботи.

Що не змінилося на Закарпатській митниці читайте тут: https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/30510956.html?fbclid=IwAR2rlNNKj7gjajANQXAHqpOEEm1pX-9AUdU4jTdWAU-LHrnbBNbt5KtBwIY

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дівчина з Виноградова стала журналістом-розслідувачем "Корупції в деталях".

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська