1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Парламент Румунії дав добро на запровадження надзвичайного стану

21.03.2020 09:44 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

Двопалатний парламент країни в системі он-лайн одобрив Указ президента держави Клауса Йогганіса про введення в Румунії надзвичайного стану на 30 днів.

Двопалатний парламент країни в системі он-лайн одобрив Указ президента держави Клауса Йогганіса про введення в Румунії надзвичайного стану на 30 днів.

За таке рішення проголосували 467 депутатів та сенаторів. Перед основним відбулося пробне он-лайн голосування. На обидвох у залі засідань були присутні голови Палати депутатів та Сенату.

Рішення підтримали одноголосно.

Згідно з ним, у країні припинили діяльність всі навчальні заклади, заборонили масові заходи, закрили заклади громадського харчування, припинили повітряне сполучення з Італією та Іспанією, обмежили прийоми в адміністративних установах, суди розглядають лише термінові справи, вживаються більш жорстокі санкції до порушників режиму панепідемії.

Клаус Йоганніс після узгодження з урядом та регіональними структурами влади, повторив своє звернення до співвітчизників, які проживають за кордом: у зв’язку з наближенням Пасхальних свят, президент просить відтермінувати приїзди до рідних в Румунію.

Згідно з даними поліції, через нічні коридори, надані Угорщиною на кордонах, у країну повернулись понад 16 тисяч громадян Румунії.

До четверга в країні зареєстровано 277 хворих на коронавірус, 3 822 перебувають на стаціонарному обстеженні, 709 – в домашній ізоляції. З середи на четвер число хворих на цю інфекцію зросло на 31 особу. Летальних випадків у зв’язку з панепідемією не було, шість пацієнтів знаходяться в інтенсивних відділеннях, 25 вдалося вилікувати.

Про це з посиланням на власні джерела інформує Угорське телеграфне агенство (mti.hu).

Нагадаємо, уродженка Мукачева, яка мешкає в Італії розповіла, що там відбувається: "Лікарі вибирають кого рятувати" (ВІДЕО)

Читайте на ГК:У Румунії черговий антирекорд з коронавірусу
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: в Румунії обмежили в'їзд для іноземців через коронавірус
Читайте на ГК:До уваги закарпатців, які планують поїздку в Румунію
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська