1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, скільки коштує лікування коронавірусу в Чехії

19.03.2020 14:29 Без кордонів

У більшості випадків лікування коронавірусу повністю оплачується страховою компанією.

У більшості випадків лікування коронавірусу повністю оплачується страховою компанією.

Громадянам Чехії та іноземцям з ВЗП боятися нема чого, вони в разі зараження не понесуть ніяких витрат. Інша ситуація з іноземними громадянами, у яких комерційні страховки, тобто це туристи, студенти, підприємці та інші, інформує "Чехія".

На даний момент вартість лікування коронавируса від госпіталізації і до повного одужання, згідно з даними китайських лікарів, становить кілька тисяч доларів, все ще залежить від тяжкості захворювання. Чеська Республіка поки що не виставила жодного рахунку пацієнтові, зараз мова йде про порятунок життів і зупиненнюя епідемії. Однак з урахуванням вартості медичних процедур для «samoplátce», тобто пацієнта, який самостійно оплачує своє лікування, середня вартість може скласти від 20 до 150 тис. крон.

Не всі комерційні страхові компанії покриють дані витрати в зв'язку з цілим рядомразлічних обмежень і застережень. Так страхування термінової і невідкладної допомоги (nutné a neodkladné péče cizinců) оплатить тільки першу допомогу, а лікування і госпіталізація вже не оплачуються страховкою.

Важливо: якщо ви оформили страховку вже після того як захворіли, страховка не буде покривати лікування! Страховку повинна бути оформлена заздалегідь!

Згідно з інформацією на 18 березня, страхові компанії Maxima і pVZP зобов'язалися повністю оплатити лікування своїх клієнтів від даного захворювання.

Нагадаємо, уродженець Виноградова розповів про міста, які найбільше постраждали від коронавірусу в Італії (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Блогерка рlus-size повторила "голе" фото Зої Кравітц (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"У бізнесі не вистачає персоналу": іноземні робітники знову можуть подавати заяви на робочі візи в Чехію
Читайте на ГК:Лев вдарив левицю по морді і потрапив на відео (ВІДЕО 18+)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська