1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

"Все дуже змінюється погодинно": 3акарпатці розповіли всю правду про ситуацію з коронавірусом в Угорщині (ФОТО, ВІДЕО)

14.03.2020 20:34 0 Без кордонів Автор: Голос Карпат
 

Станом на 14 березня в сусідній із 3акарпаттям Угорщині нових випадків зараження коронавірусною інфекцією офіційно не підтверджено.

Тож на сьогодні хворих на COVID-19 залишається 19. Серед них 9 громадян Ірану, 1 англієць та 9 угорців.

3і слів закарпатців, серед людей паніки немає, вони спокійно ходять по вулицям. 

"По-відчуттям, що їх трохи менше ніж зазвичай, але це також і субота. Вчора Орбан звертався до угорців і також радив залишатися дома" - каже Голосу Карпат закарпатець, який живе в Угорщині.

Водночас зазначається, що в аптеках і магазинах парфумерії немає антисептиків, а в продуктових магазинах і супермаркетах - пусті полиці.

"Великі черги у аптеках, при чому людям кажуть стояти саме на вулиці, а не в середині. Біля аптек велике скупчення людей. Я відвідав декілька магазинів і там не було антисептиків. В торгових центрах люди також є, в масках ніхто не ходить. В магазинах досить все печально: скуповують крупи, воду, туалетний папір, овочі, продукти харчування - загальний настрій нормальний" - так коментує ситуацію закарпатець.

Голос Карпат вже повідомляв, що з 12 березня в Угорщині через коронавірус ввели надзвичайний стан. У зв’язку з цим застосовуються профілактичні та обмежувальні заходи щодо недопущення подальшого поширення коронавірусу COVID-19. 

"Зокрема, подорожуючим слід звернути увагу на те, що в'їзд на територію Угорщини (в тому числі з метою транзиту) усіх іноземців, у т.ч. громадян України, які прямують з території Італії, Китаю, Південної Кореї та Ірану, заборонений", - йдеться у повідомленні посольства на сторінці у соціальній мережі Фейсбук. 

Тепер тут можна їхати тільки автобаном через заблоковані дороги.

"Через закриття кордонів з‘являється трішки страх. Вчора на роботі нам видали документ, в якому говориться, що при вході нас будуть перевіряти на температуру. А також нам повідомили, що у випадку мінімальних підозр на поганий стан одразу ж бігти до лікаря і не йти на роботу. 3вісно ж рятує те, що є страховка і мені будуть оплачувати лікарняний. В цілому ситуація не така страшна як здається, але буквально кілька днів тому паніки не було взагалі, а зараз все дуже змінюється погодинно" - розповідає закарпатець.

Раніше ексклюзивно для Голосу Карпат закарпатці показали як Угорщина переживає спалах Covid-19, адже тут щодня зростає кількість хворих на коронавірус. Також повідомлялося, що Уряд Угорщини прийняв рішення скасувати святкову церемонію в Будапешті 15 березня перед Угорським національним музеєм з нагоди національного свята - Дня початку революції та визвольної боротьби 1848-1849 років. 

Варто нагадати, що через карантин Генконсульство Угорщини в Ужгороді змінює порядок прийому.

Читайте на ГК:У Будапешті на два тижні закривають на карантин діючі синагоги
Читайте на ГК:На очах подружки на Балатоні потонув чоловік
Читайте на ГК:Троє білих левенят народились у Ніредьгазькому зоопарку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська