1. Новини Закарпаття
  2. >

Чехія оголосила надзвичайний стан через поширення коронавірусу Covid-19 у країні

12.03.2020 16:45 Без кордонів Терміново

Надзвичайний стан починає діяти з 14.00 12 березня і триватиме 30 календарних днів.

Надзвичайний стан починає діяти з 14.00 12 березня і триватиме 30 календарних днів.

З 06:00 ранку 13 березня чеська влада заборонила проведення будь-яких культурних, спортивних, релігійних та інших акцій, а також виставок, ярмарок, презентацій та ін., участь у яких бере більше 30 осіб. Виняток становлять лише похорони, збори членів правління тощо, повідомило Embassy of Ukraine in Prague.

- З 06:00 ранку 13 березня для відвідувачів будуть зачинені бібліотеки, установи, що надають косметологічні послуги, а також спортивні зали, спортивні секції, басейни тощо.

- Заклади громадського харчування буде зачинено в нічний час з 20:00 вечора до 06:00 ранку.

- Буде заборонено в’їзд до Чеської Республіки іноземцям з кризових країн, якщо вони не мають довгострокової візи чи дозволу на проживання в Чехії. Це: Китай, Південна Корея, Іран, Італія, Іспанія, Австрія, Німеччина, Швейцарія, Норвегія, Швеція, Нідерланди, Бельгія, Великобританія, Данія, Франція.
Громадянам Чеської Республіки та іноземцям з дозволом на проживання в Чехії буде заборонено виїздити до зазначених країн.

- Сьогодні опівночі Чехія розпочне контролювати кордони з Німеччиною та Австрією. Кордон з цими країнами можна буде перетнути лише на визначених пунктах перетину кордону.

- Повідомлення для міжнародних перевізників! Упродовж надзвичайного стану наземним транспортом дозволено перевозити на територію Чехії максимально 9 пасажирів в одному транспортному засобі!

Нагадаємо, Словаччина від завтра забороняє в‘їзд громадянам інших країн.

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська