1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії кількість інфікованих Covid-19 збільшилася до 64-х — всі школи закриті

11.03.2020 18:44 Без кордонів

Про зараження повідомляють Пардубицький і Оломоуцький райони, а також Височина.

Про зараження повідомляють Пардубицький і Оломоуцький райони, а також Височина.

Найбільша кількість пацієнтів зареєстровано в Празі. Всі школи по всій Чеській Республіці були закриті з ранку середи за розпорядженням уряду, інформує "Чехія".

На сьогоднішній день тисячі триста п'ятьдесят вісім чоловік були обстежені на наявність коронавируса в Чеській Республіці, з них 64 підтверджених випадки. Про першому зараженні повідомили в Височіні. Це чоловік 1964 року народження, який повернувся з Італії в минулу п'ятницю. Він знаходиться в домашньому карантині. Гігієністи також спостерігають за його сім'єю на предмет можливого зараження.

«Останній підтверджений випадок - жінка з регіону Пльзень. Вона повернулася з Лівіньо, Італія», - написав міністр охорони здоров'я Адам Войтех в своєму Твіттері.

Рада державної безпеки закрив всі початкові і середні навчальні заклади до подальшого повідомлення, залишивши дітей вдома як мінімум на два тижні. Існує також заборона на проведення заходів за участю понад 100 осіб. За словами міністра охорони здоров'я Адама Войтеха, цей захід не стосується торгових центрів, громадських басейнів і спортивних центрів.

«Більшість заходів, які ми прийняли в останні дні, були введені в інших країнах. Ми знаємо про соціальні і економічні наслідки, які ми намагаємося пом'якшити », - сказав міністр промисловості, торгівлі та транспорту Карел Гавлічек.

В рамках заходів безпеки, Празький інтегрований транспорт регулює роботу певних маршрутів. Це є наслідком закриття шкіл по всій Чеській Республіці.

Шкільні лінії 251 - 275 повністю скасовуються з середи, по лініях 107 і 143 інтервали між рейсами будуть збільшені. Для лінії 119 трафік буде адаптований до поточної ситуації протягом дня.

Нагадаємо, в Угорщині через коронавірус ввели надзвичайний стан

Читайте на ГК:На Марсі над вулканом знову з'явилася дивна хмара (ФОТО)
Читайте на ГК:Євросоюз планує залишити кордони закритими для ряду країн ще, як мінімум, на два тижні
Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи будуть летіти в космос [ВІДЕО]
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська