1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Польщі судять пенсіонера за те, що ображав українців

11.03.2020 10:09 Без кордонів

Рік в'язниці загрожує 67-річному поляку за образи українців. У Facebook він називав їх відповідальними за події на Волині часів Другої світової війни.

Рік в'язниці загрожує 67-річному поляку за образи українців. У Facebook він називав їх відповідальними за події на Волині часів Другої світової війни.

Суд у Варшаві розглядає справу 67-річного Анджея Л. Йому висунули звинувачення в публічних образах української нації. Про це повідомила Gazeta Wyborcza.

Образливі висловлювання пенсіонер публікував на своїй сторінці в соцмережі кілька років поспіль. Він називав українців "сволотою", "нищебродами" і "бандерівцями", а також допускав антисемітські випади на адресу колишнього президента України Петра Порошенка. Анджей Л. заявляв, що весь український народ несе відповідальність за загибель поляків на Волині у роки Другої світової війни.

На суді пенсіонер свою провину не визнав, а замість цього звинуватив прокуратуру у втручанні в особистий простір, а Facebook порівняв з баром, в якому можуть збиратися однодумці.

Обвинувачення вимагає для Анджея Л. рік в'язниці з відстрочкою виконання покарання на три роки. Планується, що суд винесе вирок уже в березні.

Читайте на ГК:У Польщі загинув українець-заробітчанин
Читайте на ГК:У Польщі на фермі українські заробітчани захворіли на COVID-19
Читайте на ГК:Українська заробітчанка народила у Польщі на смітнику, - ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська