1. Новини Закарпаття
  2. >

Коронавірус виявлено у співробітника штаб-квартири НАТО

09.03.2020 14:49 Без кордонів

Результати тесту на коронавірус нового типу COVID-19 одного зі співробітників НАТО, що працює в штаб-квартирі в Брюсселі, виявилися позитивними.

Результати тесту на коронавірус нового типу COVID-19 одного зі співробітників НАТО, що працює в штаб-квартирі в Брюсселі, виявилися позитивними.

Про це йдеться в офіційній заяві спікера НАТО, інформує УНН

"Ми можемо підтвердити, що один співробітник НАТО, що працює в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, дав позитивний результат на COVID-19. Співробітник повернувся з відпустки в північній Італії, відчув себе погано в кінці минулого тижня і пройшов тестування через появу симптомів, схожих на жар. В даний час співробітник перебуває вдома в ізоляції", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що через кілька хвилин після отримання результату співробітника, всі його безпосередні колеги по роботі були проінформовані. 

"Вони працювали з дому з кінця минулого тижня і продовжують це робити. Всіх співробітників штаб-квартири НАТО також було поінформовано про підтверджений випадок. НАТО продовжує стежити за ситуацією на постійній основі і вживати всіх необхідних заходів", - зазначив спікер. 

Також повідомляється, що з метою забезпечення безпеки персоналу та відвідувачів, Альянс здійснив превентивні заходи в штаб-квартирі на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я. Зокрема, в НАТО тимчасово призупинили робочі поїздки деяких співробітників, а так само групові відвідування штаб-квартири НАТО в Брюсселі. Робота співробітників з дому заохочується.

Нагадаємо, на ранок понеділка, 9 березня, від коронавірусу в світі померли 3825 осіб, одужали - 61979

Читайте на ГК:Ubisoft представили нову технологію
Читайте на ГК:"Продемонструвала напівоголені груди": Кайлі Дженнер у відвертому вбранні позувала для Vogue (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кіт пройшов 64 км, щоб повернутися додому (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська