1. Новини Закарпаття
  2. >

Греція побудує два табори для мігрантів із Сирії

08.03.2020 11:47 Без кордонів

Тимчасові споруди зможуть вмістити тисячу біженців. При цьому підтримка держави буде обмежена, заявив грецький міністр міграції.

Тимчасові споруди зможуть вмістити тисячу біженців. При цьому підтримка держави буде обмежена, заявив грецький міністр міграції.

Греція побудує два нових тимчасових табори для мігрантів, які прибувають з Туреччини. Про це повідомляє грецький телеканал Skai TV у неділю, 8 березня. 

В ефірі каналу міністр міграції Нотіс Мітарачі заявив, що це будуть центри закритого типу. Однак, владі, за словами міністра, "знадобиться підтримка місцевих громад". 

"Ми хочемо побудувати два закритих центри в північному регіоні Серра і на більшій території Афін на тисячу місць... Ми не можемо залишити всіх тих людей на островах", - пояснив Мітарачі. 

Міністр додав, що підтримка біженців з боку держави буде обмежена. Тільки-но біженці отримають захищений статус - їм буде запропоновано покинути притулок. 

"Проживання і пільги особам, яким буде надано притулок, припиняться протягом місяця. З цього моменту біженцям доведеться заробляти на життя", - підсумував Мітарачі. 

Такі дії уряду Греції спрямовані на те, щоб зробити Грецію менш привабливим місцем для міграційних потоків.

Читайте на ГК:Лев вдарив левицю по морді і потрапив на відео (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:У Німеччині знову встановлюють пам'ятник Леніну
Читайте на ГК:У WhatsApp зʼявляться електронні платежі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська