1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді обговорювали ініціативу розбудови українсько-угорських кордонів (ВІДЕО)

02.03.2020 21:49 Без кордонів

Для Закарпаття, яке знаходиться у серці Європи, ініціатива розбудови українсько-угорських кордонів – вельми актуальна.

Для Закарпаття, яке знаходиться у серці Європи, ініціатива розбудови українсько-угорських кордонів – вельми актуальна.

З аналізу ситуації та проблем, як української, так і угорської сторін у пункті пропуску «Чоп-Захонь» почався конструктивний діалог учасників робочої зустрічі.
У загальному півтора години складає час, який проводить перевізник не в митному оформленні. Загальний час перебування вантажного транспорту у терміналі зменшився до 2 годин.
Найбільше навантаження на КПП лягає у перші 20 днів грудня. За добу оформляли у середньому 250 каміонів, тоді як у інші місяці року – у середньому 70 вантажівок. Озвучили і причини черг.
КПП Чоп – єдиний пункт пропуску, де здійснюється онлайн обмін інформацією з угорською стороною. Тут збудований стаціонарний скануючий комплекс, який працює у тестовому режимі. Це спростить процедурумитних формальностей і прискорить перетин кордону.

Наразі ведуться перемовини організаторів пілотного проєкту з підрядниками, які забезпечать технічну сторону – обладнання, навчання кадрів тощо. Планують запустити електронну чергу для вантажівок у цьому році. Питання щодо легкових автівок поки не вирішено. Якщо досвід Закарпаття буде успішним – його запровадять і у інших прикордонних регіонах країни.

Докладніше - у сюжеті М-студіо:

Нагадаємо, Завадив переміщенню 374 кг героїну в сусідню Угорщину через МП «Ужгород»: закарпатський митник отримав відзнаку Президента.

Читайте на ГК:Лікар-інфекціоніст з Ужгорода розповів як вберегти себе від коронавірусу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Швидка допомога в Ужгороді": в мережі оприлюднили ретро-світлину 1961 року
Читайте на ГК:До уваги медиків!: в Ужгороді з 23 березня безкоштовно перевозитимуть медпрацівників (ГРАФІК)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська