1. Новини Закарпаття
  2. >

Перші три випадки зараження коронавірусом підтверджено в Чехії

01.03.2020 22:53 Без кордонів

Усі інфіковані SARS-CoV-2 недавно повернулися з Італії.

Усі інфіковані SARS-CoV-2 недавно повернулися з Італії.

У Чеській Республіці виявлено перші три випадки зараження коронавірусом нового типу. Коронавірусну інфекцію SARS-COV-2 виявлено у двох пацієнтів, що проходили тестування у Празі, та в одного в місті Усті-над-Лабем на півночі країни.

Усі вони нещодавно повернулися до Чехії з Італії, передало Радіо Прага.

"Тести на коронавірус дали позитивний результат у трьох із 13 перевірених у неділю осіб. В усіх трьох пацієнтів перебіг хвороби не є важким", - інформував міністр охорони здоров'я Адам Войтех.

Двоє з них є чехами, одна з госпіталізованих у Празі - американська студентка, 1999 року народження, яка навчається в Мілані. Громадянка США перебувала в Чехії з подругою з Еквадору із симптомами вірусу, однак тест не виявив у неї коронавірусу нового типу.

Заражений коронавірусом чех, 1952 року народження, був учасником конференції в італійському Удині. Ще один громадянин Чехії, 1976 року народження, якого було госпіталізовано в Усті-над-Лабем, відвідав Італію зі своєю сім'єю, яка тепер перебуває на карантині. Тести цих осіб піддадуться повторній перевірці в лабораторії Берліна, наголошують у повідомленні.

Раніше МОЗ Білорусі підтвердило другий випадок коронавірусу на території країни. SARS-COV-2 виявлено в жінки з Вітебська, яка повернулася з Італії. Першим інфікованим коронавірусом був студент з Ірану.

Читайте на ГК:У Чехії кількість пацієнтів з COVID-19 сягнула 3002-х осіб (ГРАФІКИ)
Читайте на ГК:У США із-за коронавірусу звільняють із в’язниць засуджених
Читайте на ГК:Вражаючі кадри про грізлі, який "виходить" із зимової сплячки (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська