1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

50 тисяч пачок контрабандних цигарок з України затримали в Словаччині (ОФІЦІЙНО)

01.03.2020 18:10 Без кордонів Голос Карпат

Контрабанду виявили в порожнині стелі у вагонах потягу на міжнародному переході Чієрна-над-Тісоу в східній Словаччині.

Контрабанду виявили в порожнині стелі у вагонах потягу на міжнародному переході Чієрна-над-Тісоу в східній Словаччині.

Члени фінансової адміністрації виявили понад 50 тисяч пачок безакцизних цигарок на міжнародному прикордонному переході в Чієрна-над-Тісоу в окрузі Требішов, Кошицький край. Потяг, в якому знайшли схованки, прямував до Словаччини з України. Прикордонний контроль здійснювався на залізничній станції Чоп.

Про виявлену контрабанду повідомляє словацьке видання aktuality.sk, з посиланням на прессекретаря митного відомства у Міхаловце.

"В одному з вагонів у структурних порожнинах стелі були заховані немарковані сигарети. Службовий собака, спеціально навчений для пошуку тютюнових виробів, допоміг знайти ділянки з прихованими сигаретами. Під час ретельного огляду було знайдень 50460 пачок сигарет без акцизних марок", - інформують у пресслужбі.

Сума ухилення від оподаткування становить 7,410.36 Євро.

За підозрою у кримінальному порушенні було затримано двох начальників потягу. Від українців зняли відбитки пальців і після проведення слідчих дій відпустили. Якщо їхня провина українців буде доведена, то за законами Євросоюзу їм загрожує позбавлення волі на строк від 1 до 5 років.

Слідство по факту порушення державних технічних вимог маркування товарів веде фінансова адміністрація Словаччини.

 

загрузка...