1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Румунії виявили нових хворих на коронавірус

28.02.2020 22:35 Без кордонів

У сусідній з Україною країні зафіксовано вже три випадки захворювання на коронавірус.

У сусідній з Україною країні зафіксовано вже три випадки захворювання на коронавірус.

У Румунії виявили коронавірус ще у двох людей, повідомив у п'ятницю, 28 лютого, держсекретар міністерства охорони здоров'я країни Нелу Тетару.

Напередодні в Румунії підтвердили перший випадок коронавірусу. Вірус виявлений у чоловіка, який контактував з громадянином Італії. При цьому симптомів хвороби у нього немає. 

"В результаті тестів ми можемо повідомити, що у нас є ще два підтверджених випадки коронавірусу. Жінка перебуває в медцентрі в місті Тімішоара, чоловік - у медцентрі міста Клуж", - сказав Тетару. 

За його словами, 45-річний чоловік і 38-річна жінка до цього побували в Італії. Жінка 17 лютого їздила на один день у Бергамо, після чого була вдома до 25 лютого, поки у неї не з'явилися перші симптоми хвороби, до лікаря вона звернулася 27 числа, після чого її направили в лікарню. Чоловік приїхав до Румунії з Італії 25 лютого, відразу звернувся до лікаря з температурою і був госпіталізований у лікарню Марамуреша, а потім переведений у Клуж. Тим часом у Білорусі повідомили, що не виявили коронавірус у громадян, які контактували з іранцем, у якого виявили інфекцію. 

"Що стосується студентів, які знаходяться в Боровлянах, то типування ще проводиться. З тих варіантів, що вийшли, - ні в кого носійство інфекції не підтверджено. Це - контакти першого рівня. Це - наші білоруські студенти, громадяни Республіки Білорусь, які є контактами першого рівня", - сказав міністр охорони здоров'я Білорусі Володимир Каранік.

Читайте на ГК:В сусідній із Закарпаттям Румунії зафіксували першу смерть від коронавірусу
Читайте на ГК:Парламент Румунії дав добро на запровадження надзвичайного стану
Читайте на ГК:В Євросоюзі з’явився ще один прем’єр Орбан — румунський (ФОТО)