1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Кукурудза, джинси та ікра – товари, які з порушенням митних правил ввозив закарпатець з Угорщини

27.02.2020 18:50 Без кордонів

Напередодні, 26 лютого 2020 року, на митний пост «Косонь» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав мікроавтобус «Mercedes Vito» з українською реєстрацією.

Напередодні, 26 лютого 2020 року, на митний пост «Косонь» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав мікроавтобус «Mercedes Vito» з українською реєстрацією.

Керував транспортним засобом громадянин України, мешканець Закарпатської області, який слідував у приватних справах з Угорщини в Україну.

Для проходження митного контролю українець обрав «зелений коридор». Своїми діями громадянин заявив, що переміщувані ним товари не підлягають письмовому декларуванню та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

В ході митного контролю транспортного засобу та особистих речей громадянина працівники митниці виявили 90 кг посівної кукурудзи, 56 пар джинсів різних розмірів. Крім того, митники виявили приховані в тайниках 135 банок з ікрою по 500 грам в кожній.

Наразі складено протокол про порушення митних правил за трьома статтями Митного кодексу України та, до рішення суду, вилучено 90 кг кукурудзи, 56 пар джинсів та 135 банок ікри, а також автомобіль вартість якого майже 221 тис. грн, повідомила Закарпатська митниця Держмитслужби.

Нагадаємо, виноградівці потрощили паркан на кордоні з Угорщиною і погрожували прикордонникам.

Читайте на ГК:У берегівському Бадалові не дотримуються правил безпеки від коронавірусу
Читайте на ГК:На Берегівщині з нагоди 100-ліття Тріанонського договору висадили сто саджанців дуба
Читайте на ГК:У Берегові дезінфікують публічні місця (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська