1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатські митники вилучили медобладнання на суму 362 тис грн (ФОТО)

26.02.2020 21:17 Без кордонів

Сьогодні, на митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав автомобіль «Mercedes S500» з українською реєстрацією.

Сьогодні, на митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав автомобіль «Mercedes S500» з українською реєстрацією.

Керував транспортним засобом громадянин України, який слідував у приватних справах з Словаччини в Україну. Для проходження митного контролю українець обрав «зелений коридор».

Своїми діями громадянин заявив, що переміщувані ним товари не підлягають письмовому декларуванню та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

В ході митного контролю транспортного засобу та особистих речей громадянина працівники митниці виявили 6180 шт. товарів медичного призначення іноземного виробництва, зокрема хірургічні голки та хірургічні плетені шовні матеріали.

Вартість товару становить майже 362 тис грн. Наразі складено протокол про порушення митних правил передбачене статтею 471 Митного кодексу України, повідомила Закарпатська митниця Держмитслужби.

Нагадаємо, Укрпошта відновила прийом посилок з Китаю.

Читайте на ГК:Будуть порушення - ринок закриють. В Ужгороді посилюють контроль в сфері продажу
Читайте на ГК:В Ужгороді новонароджене маля назвали Зеленським - офіційно
Читайте на ГК:Вандалам закон не писаний: в Ужгороді на Петефі знищили деревце (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська