1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Румунії спустошили магазини через коронавірус

26.02.2020 13:06 Без кордонів

Румуни вишикувалися в чергах після оголошення влади про те, що запасів продуктів досить і не варто впадати в паніку.

Румуни вишикувалися в чергах після оголошення влади про те, що запасів продуктів досить і не варто впадати в паніку.

Громадяни Румунії почали масово спустошувати полиці великих супермаркетів через побоювання подальшого поширення епідемії коронавірусу COVID-19. Про це напередодні повідомило Romania TV

Відзначається, що румуни вишикувалися в чергах після оголошення влади про те, що запасів продуктів досить і не варто впадати в паніку. Так, міністр охорони здоров'я Віктор Костач повідомив, що в Румунії є карантинні центри по всій країні, в яких можна розмістити 3559 осіб, а у відділеннях інтенсивної терапії інфекційних лікарень є 90 місць. 

Він додав, що громадяни не повинні панікувати і їм не потрібно запасатися їжею. Крім того, він заявив, що представники великих мереж супермаркетів у Румунії запевнили, що немає ніяких проблем з продовольством. 

Відразу після цієї заяви в магазинах утворилися величезні черги. Масово розкуповуються консерви, крупи та інші продукти тривалого зберігання. Представники великих мереж супермаркетів у Румунії підтвердили, що люди скуповуються, як у святкові дні, і пообіцяли, що запаси скоро будуть відновлені.

Нагадаємо, їхала з Італії з температурою. На Закарпатті в карантин відправили пасажирів автобусу, які контактували з жінкою.

Читайте на ГК:В сусідній із Закарпаттям Румунії зафіксували першу смерть від коронавірусу
Читайте на ГК:Парламент Румунії дав добро на запровадження надзвичайного стану
Читайте на ГК:В Євросоюзі з’явився ще один прем’єр Орбан — румунський (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська