1. Новини Закарпаття
  2. >

З 2021 року Великобританія прийме тільки англомовних, кваліфікованих іноземних працівників

25.02.2020 17:50 Без кордонів

Британський уряд хоче з 31 січня 2021 року, після закінчення перехідного періоду, ввести нову уніфіковану імміграційну політику.

Британський уряд хоче з 31 січня 2021 року, після закінчення перехідного періоду, ввести нову уніфіковану імміграційну політику.

Про це повідомив портал myhungary. Введення нової імміграційної політики, за аналогією з австралійської системою, передбачає нарахування очок, які іммігрант зможе отримати, для отримання можливості жити і працювати в довгостроковій перспективі в Сполученому Королівстві.

Здобувачеві потрібно отримати більше половини з 110 балів, за наступними критеріями:

• Прийнятний рівень володіння англійською мовою і вузівський диплом за профілем передбачуваної майбутньої роботи - 10 балів.

• Конкретна пропозиція роботи - 20 балів.

• Якщо ця робота вимагає певної кваліфікаціі- 20 балів.

• Якщо відсутня професія - 20 балів.

• За передбачувану зарплату в діапазоні 23069-25599 фунтів на рік - 10 балів, вище - 20 балів.

• За вищу освіту за спеціальністю, що входить до переліку дефіцитних - 20 балів.

• Якщо у вас є вчений ступінь в галузі, пов'язаної з пропозицією про роботі- 10 балів.

Відсутність перших трьох умов не може бути компенсовано виконанням інших вимог, а це володіння англійською мовою, уявлення дійсного пропозиції про роботу від офіційно затвердженого роботодавця, а також демонстрація того, що ви володієте кваліфікацією, необхідною для цієї пропозиції. Як видно з критеріїв, явною метою нової системи є ліквідація зайнятості низькокваліфікованих іноземних працівників. Це перекриє дорогу особам без певного фаху, і які зараз зайняті фізичною працею.

На думку чиновників, тих 3,2 млн. Громадян ЄС, серед яких близько 88000 громадян Угорщини, які зараз працюють в Британії і заявили про своє бажання залишитися, для виконання цих робіт цілком достатньо. Також було заявлено, що після закінчення перехідного періоду, підхід до мігрантів з ЄС і решти світу стане рівним.

Читайте на ГК:Сьогодні, в зв'язку із пандемією коронавірусу в Єрусалимі закрили Храм Гробу Господнього (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 26 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Вийшов перший 5G смартфон від NOKIA
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська