1. Новини Закарпаття
  2. >

МВФ допустив найгірший сценарій через коронавірус

23.02.2020 12:36 Без кордонів

Організація закликала до міжнародної співпраці та запевнила в готовності надавати кредити.

Організація закликала до міжнародної співпраці та запевнила в готовності надавати кредити.

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила про два варіанти розвитку світової економіки на тлі епідемії коронавірусу в Китаї, йдеться на сайті прес-служби організації 22 лютого. За її словами, поява хвороби в будь-якому випадку скоректує прогнози МВФ, які були опубліковані в січні. Тоді передбачалося, що світова економіка у 2020 році зросте на 3,3 відсотка в порівнянні з минулим роком. 

Але потім коронавірус призвів до зниження ділової активності в Китаї", - сказала Георгієва в ході виступу в Ер-Ріяді. 

За її словами, влада КНР багато зробила для того, щоб пом'якшити негативні наслідки від коронавірусу. За нинішнього базового сценарію, тобто в разі якщо поширення хвороби припиниться найближчим часом, китайська економіка повернеться до свого нормального стану вже у другому кварталі, а отже вплив на світову економіку буде мінімальним. Як зазначила Георгієва, за такого сценарію глобальне економічне зростання складе за підсумками року 3,2 відсотка. 

"Але ми розглядаємо і найгірші сценарії, за яких вірус продовжить поширюватися по всьому світу, що неминуче позначиться на економічній складовій", - заявила глава МВФ. 

Вона також заявила про необхідність глобального співробітництва: "Настав час визнати наявність ризиків для країн з погано розвиненою системою охорони здоров'я". Георгієва зазначила, що МВФ, зі свого боку, готовий надати країнам відповідні кредити.

Читайте на ГК:Airbnb поверне кошти господарям будинків, в яких масово скасували бронювання
Читайте на ГК:У Празі почали розміщувати бездомних у готелях через пандемію
Читайте на ГК:До Землі летить небезпечний астероїд: NASA готує спецмісію, щоб його перенаправити
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська