1. Новини Закарпаття
  2. >

У Нацбанку розповіли, з якої країни надійшло найбільше грошей заробітчан

15.02.2020 12:53 Без кордонів ВАЖЛИВО

Українські трудові мігранти в минулому році переказали в країну з-за кордону майже 12 мільярдів доларів, що на 7,8% більше, ніж роком раніше.

Українські трудові мігранти в минулому році переказали в країну з-за кордону майже 12 мільярдів доларів, що на 7,8% більше, ніж роком раніше.

Найбільше коштів від українців, які працювали за кордоном в 2019 році, надійшло із сусідньої Польщі. Про це повідомляє НБУ.

"За попередніми даними, найбільші обсяги приватних переказів в Україну надійшли з наступних країн: Польща (3,8 млрд доларів), Чехія (1,1 млрд доларів), Росія (1 млрд доларів), США (0,98 млрд доларів) і Великобританія (0,6 млрд доларів)", - йдеться в повідомленні.

За даними Нацбанку, 73,1% коштів за офіційними каналами в минулому році надійшли в доларах, 25,3% - в євро, решта - в інших валютах.

За даними Світового банку, з 2016 року обсяг грошових переказів з інших країн в Україну перевищує 10% ВВП. Мінсоцполітики оцінює кількість постійно працюючих за кордоном українців в 3,2 млн, а в процес трудової міграції залучено до 9 млн осіб.

Раніше на підставі даних про грошові перекази з-за кордону в НБУ зробили висновок, що відтік робочої сили з України скоротився.

У 2018 році, за розрахунками НБУ, обсяги грошових переказів трудових мігрантів склали $10,88 мільярда.

Нагадаємо, "Народився в сорочці": у смертельній ДТП в Росії вижив 38-річний Михайло Зеленюк з Рахівщини, - Обозреватель (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті спалили автомобіль активіста, який розслідує діяльність лісівників (ФОТО)
Читайте на ГК:У Карпатах туристи знайшли кам’яні брили з дивними написами (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті три дні будуть значні дощі з градом
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська